1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Tesla Saver ECO – čo to je? Prevádzka, cena, názory

Ceny elektrickej energie sú vysoké. Veľmi často poplatky za elektrickú energiu vážne osekávajú domáci rozpočet. Prúd je drahý a nikdy nebude lacný. V súčasnosti cena za 1 kwh je 0,40 €. Ako ušetriť na účty za energiu? Ako ušetriť elektrickú energiu? Je Tesla Saver ECO dobrý spôsob, ako šetriť energiu?

Tesla Saver ECO – čo to je? Účinky

Je to energeticky úsporné zariadenie. Zariadenie získalo popularitu v Spojených štátoch amerických a Európe. Prístroj je navrhnutý tak, aby normalizoval fungovanie elektrickej siete. Ide o zníženie zaťaženia odstránením reaktívnej zložky alebo reaktívnej energie, ktorá sa nepoužíva a spotrebúva elektrinu.

Ide o zníženie spotreby elektrickej energie elektrickými zariadeniami. Výrobca zaručuje, že používanie zariadenia zníži faktúry za elektrickú energiu na polovicu. Použitie zariadenia umožní:

  • zníženie účtov za energie o 50%,
  • predĺženie životnosti elektrických zariadení,
  • znížiť spotrebu elektrickej energie legálnym spôsobom,
  • znížiť škodlivé elektromagnetické žiarenie zariadení.

Pozri tiež: Vďaka tejto inovatívnej metóde tisíce ľudí dokonca zvládli niekoľko cudzích jazykov!

Tesla Saver ECO – ako funguje?

tesla-eco-saver-účinky

Prevádzka zariadenia je založená na inovatívnej a revolučnej technológii úspory energie. Je určený na zníženie nákladov za spotrebu elektrickej energie v domácnosti, v byte alebo na pracovisku. Výrobca zabezpečuje, že zariadenie znižuje náklady o 50%. Má zaistiť maximálnu úsporu energie a predlžuje životnosť elektrických zariadení.

Prístroj je navrhnutý tak, aby filtroval sieťový šum a  zlepšil jeho vlastnosti, aby šetril elektrickú energiu používanú akýmkoľvek zariadením pripojeným v domácnosti alebo v kancelárii. Prístroj nenarušuje prácu prístroja a nevedie k narušeniu jeho funcie. Podľa tejto ponuky zariadenie optimalizuje distribúciu energie a eliminuje akékoľvek rušenie.

Tesla Saver ECO – aplikačné účinky

Výrobca zaručuje, že používanie zariadenia umožní 50% zníženie poplatkov za elektrinu v závislosti od použitého elektrického zariadenia:

  • 50% – klimatizácia, práčka, stolný počítač, sušič vlasov,
  • 45% – elektrický sporák, žehlička, mikrovlnná rúra, kúrenie,
  • 40% – chladnička,
  • 35% – malé domáce spotrebiče (hriankovač, hriankovač),
  • 50% – pri použití vŕtacích a iných elektrických zariadení.

Výrobca predstavuje zariadenie ako jednoduché a bezpečné na používanie. Je ľahké sa pripojiť. Ako je zrejmé z ponuky, je to legálne zariadenie a nemanipuluje s elektromerom.

Tesla Saver ECO – cena 

Produkt je dostupný na webových stránkach výrobcu. Ak sa rozhodnete pre kúpu, odporúčame vám si ho zakúpiť priamo od výrobcu. Iba potom máte záruku originality výrobku. Príprava nie je dostupná na webových stránkach s aukciami. Cena vo decembra 2018 je 39, 90 €. Toto je propagačná cena – zľava z pôvodnej ceny 78,90 €.

>>Chcete mať úspory? Stačí použiť jednoduché zariadenie, ktoré minimalizuje spotrebu paliva<<

Tesla Saver ECO – recenzie

Použitie tohto typu energeticky úsporných zariadení je kontroverzné. Existuje mnoho názorov na rôznych typoch fór. Tu sú niektoré z nich:

Helena, 59 rokov: Hľadal som zariadenie, ktoré by mi dlhodobo umožňovalo ušetriť na účtoch za elektrinu. Koľkot eraz zaplatíte za elektrickú energiu je šialenstvo. Pôvodne som verila v účinnosť tohto typu zariadení. Bohužiaľ toto zariadenie nie je účinné. Určite to neznižuje náklady na elektrickú energiu. Jediná vec, ktorú môžem povedať, je, že predlžuje životnosť energie.

Anton, 45: Vediem vlastný podnik. Je známe, že elektrina je základom fungovania spoločnosti. Počítače spotrebúvajú veľa energie. V dôsledku toho som platil strašne vysokú cenu za elektrickú energiu. Kúpil som toto zariadenie. Aký je môj názor? Toto zariadenie minimálne znižuje účty za energiu. Oceňujem to, ale nestačí to. Nečakal som to.

Tesla Saver ECO – názor redakcie

Je toto zariadenie účinné? Pri čítaní takých neutrálnych názorov máme pocit, že to nefunguje tak ako výrobca sľubuje. Pri väčšine používateľov zariadenie neznížilo faktúry za elektrinu o 50% deklarované výrobcom.

Toto je pre nás dôležitý tip. Vzhľadom na takéto množstvo neutrálnych názorov sa nezaväzujeme odporúčať používať toto zariadenie. Článok má informačný charakter. Dúfame, že vám to pomôže urobiť dobré rozhodnutie. Odporúčame vám, aby ste sa zamysleli nad nákupom. Možno existujú zariadenia s vyššou účinnosťou.

Používali ste Tesla Saver ECO? Ako hodnotíte jeho účinky? Znižuje účty za elektrinu?

4 myšlienky na “Tesla Saver ECO – čo to je? Prevádzka, cena, názory

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *