1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...

Tantum Rosa – je to EFEKTÍVNE? Názory, cena

tantum-rosa

Intimné infekcie sú problémom mnohých žien. Pálenie, svrbenie a začervenanie vulvy sú niektoré z príznakov intimnej infekcie. Nie každá žena s príznakmi ide k lekárovi. Ktoré pilulky by ste mali použiť na intímnu infekciu? Je Tantum Rosa účinným liekom bez predpisu na intímne ochorenia?

Tantum Rosa – čo je to? Účinky

Tantum Rosa je protizápalový, analgetický, anestetický a antiseptický. Prípravok má formu vaginálneho roztoku.

Balenie obsahuje päť jednorazových 140 ml fliaš. Výrobca zaručuje rýchle použitie lieku a hygienu používania. Má špecifickú vôňu ruže. Prípravok je tiež vo forme vrecúšok – prášok na tvorbu roztoku. Jedno vrecko by sa malo rozpustiť v 0,5 litroch vody. Špecifickosť je neurčená.

Prípravok je dostupný na trhu už 20 rokov. Je určený na použitie pri liečbe rôznych ochorení v intímnej oblasti.

Tantum Rosa – zloženie a použitie

tantum-rosa-posudkyPrípravok obsahuje 100 ml vaginálneho roztoku obsahujúceho 0,1 g hydrochloridu benzydamínu (benzydamín hydrochlorid). Produkt tiež obsahuje pomocné látky so známymi účinkami: benzalkóniumchlorid. Je to nesteroidné protizápalové liečivo. Vďaka aktívnej zložke má prípravok pracovať:

  • protizápalovo,
  • analgeticky,
  • lokálne anestetikum,
  • dezinfekčný prostriedok,

Prípravok musí byť pred použitím vhodným spôsobom ošetrený. Na flaške prípravku odskrutkujte ochranný kryt, ktorý chráni aplikátor. Potom zatiahnite špičku aplikátora na doraz až začujete kliknutie. Úplné odsávanie aplikátora umožňuje odblokovanie ventilu a oplachovanie.

Denná dávka lieku je 1 až 2 vaginálne oplachy. Používanie by nemalo presiahnuť 7 dní. Pri liečbe symptómov a symptómov vulvovírusu a krčka maternice, ako aj pri prevencii pred a po  gynekológii, výrobca odporúča oplachovanie vagíny roztokom 1 až 2 krát denne v závislosti od závažnosti symptómov . Výrobca zaručuje optimálne výsledky po minimálne 3 dňoch používania.

V prípade práškových vrecúšok by sa vrecko malo rozpustiť v 0,5 litroch pripravenej a chladenej vody.

Liečba ochorení a symptómov vulvovaginitídy a krčka maternice, ako aj pred- a pooperačná profylaxia na gynekológii: jedenkrát až dvakrát denne opláchnite vagínu roztokom získaným z rozpustenia jedného obsahu vrecúška.

Liečba príznakov a symptómov vulvy a puerperitídy: raz, externe na umývanie perinea s roztokom získaným z rozpustenia jedného obsahu vrecka, 1 až 2 krát denne.

Pozri tiež: Zabite všetkých parazitov v jednom údere! Zoznámte sa s efektívnym spôsobom.

Tantum Rosa – indikácie a kontraindikácie

Používanie lieku sa odporúča u žien s intímnymi ochoreniami a vaginálnymi infekciami. Ako zdôrazňuje výrobca, prípravok účinkuje na príznaky ako (pálenie, bolesť, pruritus, vaginálny výtok, sčervenanie, opuch) v:

  • zápal vagíny a vulvy,
  • priebeh cervicitídy rôzneho pôvodu,
  • aj po chemoterapii a rádioterapii,
  • profylaxiu pred a po operácii na gynekológii.

Hlavná kontraindikácia hlásená výrobcom je precitlivenosť na účinnú látku alebo ktorúkoľvek z jeho zložiek.

>>Stále viac a viac žien má problém s libido. Je tu riešenie!<<

Tantum Rosa – recenzie

tantum-rosa-účinky

Problém s intímnymi infekciami a vaginálnymi infekciami je bežný. Fóra sú plné názorov o účinkoch tohto prípravku na mimoriadne ťažké nepohodlie. Tu sú niektoré z nich:

Júlia, 32 rokov: Už nejaký čas som pociťovala silný pruritus intímnych oblastí a výtok z vagíny. Špecialista diagnostikoval intímnu infekciu a plesňový zápal. Použila som všetky možné prípravky pre vaginálne infekcie. Žiaden z nich mi nepomáhal na 100%. Na internete som narazila na ponuku Tantum Rosa. Rozhodla som sa, že sa to vyskúšam. Výrobok som použil podľa pokynov výrobcu a uľahčil od svrbenia a pálenia. Avšak infekcia nezmizla. Vyzerá to, že musím hľadať niečo efektívnejšie.

Sandra, 40: Nepríjemné pálenie sa po chemoterapii zintenzívnilo. Hľadala som niečo, čo by nedráždilo moju kožu a dokázalo ma zbaviť sa bolesti. Moja priateľka mi poradil, aby som skúsila Tantum Rosu. Mala som veľké nádeje v tento produkt. Aký je môj názor? Úplne mi to nepomohlo, ale dodalo to pocit sviežosti.

Tantum Rosa – recenzie účinkov

Je tento prípravok najlepšou voľbou a liekom bez predpisu na intímne ochorenia? Zo zozbieraných stanovísk vyplýva, že výrobok úplne nespĺňa záruky výrobcu. Názory používateľov nie sú jednoznačne pozitívne. Väčšina z nich nezaznamenala žiadne významné zmeny. Produkt zmierňoval ochorenia, ale neodstránil intimné infekcie alebo vaginitídu. To nám naznačuje, že prípravok nie je 100% účinný pri liečbe symptómov, ako je pri vaginálnom výtoku alebo pálenia intímnych častí. Ako redaktori tento prípravok neodporúčame. Rozhodnutie však patrí vám.

Používali ste Tantum Rosa? Pomohlo vám to, aby ste sa zbavili intímnej infekcie? Ako hodnotíte jeho účinnosť? Pozývame vás na diskusie v komentároch.

Súvisiaci príspevok

4 myšlienky na “Tantum Rosa – je to EFEKTÍVNE? Názory, cena

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *