1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Snail Farm – recenzie, účinky, cena. Dokáže toto sérum zo slimákov omladzovať?

snail-farm

Snail Farm – recenzie, účinky, cena. Dokáže toto sérum zo slimákov omladzovať? 

V Ázii existuje veľa liečebných postupov, ktoré sú založené na používaní – prirodzeným a bezpečným spôsobom – zvierat. Netrpia a môžu sa pochváliť senzačnými účinkami. Príkladom môže byť biologická pedikúra, počas ktorej malé ryby konzumujú našu odumretú epidermu na nohách. Ďalšou zaujímavou metódou je použitie slizu slimákov v starostlivosti o telo a tvár.

Sekréciou týchto zvierat sa dajô liečiť menšie rany, obnoviť epidermis, obnoviť gény a sú pochúťkou. Ázijskí špecialisti veria, že hlien slimákov, ktorý sa pravidelne používa – v krémoch, syroch a v maskách v látke – môže pomôcť zachovať mladší vzhľad našej pokožky. Je tomu naozaj tak? Je sérum založené na slizu slimákob – Snail Farm, naozaj schopné omladiť našu pleť?

Snail Farm – čo je to? Aké je jeho zloženie a fungovanie? 

snail-farm-vlastnosti

Snail Farm je sérum vytvorené na základe slizu afrických obrovských slimákov (Achatina). Špecialisti v kórejskej kozmeteológii vytvorili recept na elixír založený na sekrécii týchto zvierat vďaka svojim nutričným vlastnostiam. Slimák používa svoj hlien na opravu poškodenia a na otvorenie a zatvorenie obalu.

Sérum Snail Farm obsahuje komplex SYN®-AKE, ktorý pôsobí ako prírodný Botox pre pokožku, vďaka ktorému uvoľňuje napäté svaly tváre a vypĺňa vrásky. Podľa výrobcu táto špecifická prísada tiež zlepšuje stav našej pokožky, stimuluje produkciu kolagénu a zanecháva ju hladkou a elastickou. Komplex SYN®-AKE – rovnako ako hadí jed – bol vytvorený na báze bioaktívnych aminokyselín, preto je vhodný aj na boj proti vráskam, zašednutej tvárovej pokožky, ale aj keď je naša pleť vystavená odfarbovaniu a podráždeniu. Snail Farm sérum má zregenerovať, rozjasniť a zvlhčiť našu pokožku tváre.

Snail Farm – kde môžem kúpiť sérum? Cena, lekáreň

Cena za Snail Farm sérum je 39,90 € (po zľave). Donáška je k dispozícii po celom Slovensku a zásielky sa doručujú do 5 až 10 pracovných dní.

Hoci sérum nie je k dispozícii v lekárňach, môžete si ho zakúpiť na webovej stránke výrobcu. Stojí za to venovať pozornosť tomu, kde nakupujeme naše výrobky, pretože sa často stáva, že neoficiálne webové stránky predávajú podobné falzifikáty. Ak sa rozhodnete zakúpiť si Snail Farm sérum, stojí za to urobiť to priamo na webových stránkach výrobcu. Len takýto nákup nám zaručuje najvyššiu kvalitu a bezpečnosť.

Pozri tiež: Chcete stratiť zbytočné kilogramy, ale prirodzeným spôsobom? Objavte rastlinný extrakt, ktorý dokáže znížiť absorpciu kalórií!

Snail Farm – recenzie užívateľov 

snail-farm-posudky

Opis produktu znie sľubne, a preto sme sa rozhodli citovať používateľov, ktorí používali Snail Farm sérum. Tu je to, čo sme sa dozvedeli o tomto prípravku:

Natilati @ szqa: Rada experimentujem so starostlivosťou o tvár. Preto som si v poslednej dobe objednávala kozmetiku z Kórey, pretože sa mi páči ich inovatívne kompozície. Často sú založené na prísadách, ktoré nie sú na Slovensku k dispozícii . Avšak nepretržité objednávky zo zahraničia sú spojené s veľkými výdavkami … Takže som začala hľadať podobnú kozmetiku na domácom trhu. Na internete som našla Snail Farm sérum a okamžite som si ho objednal bez váhania. Po štyroch dňoch som dostala zásielku, nemohola som mu odolat a okamžite som ju otvorila. V obale som objavila krásnu bielu a zelenú fľašau Sérum používam viac ako mesiac a už som zaznamenal pozitívne účinky. Moja pleť je rozjasnená, viditeľne zvlhčená a elastická. Mám dojem, že sérum mierne utiahne kožu. Som šťastná, preto ho odporúčam každej žene, ktorá má rada takéto kozmetické novinky a chce zlepšiť stav svojej pokožky 🙂

Elideli_meliska: Vždy som mala problémy s mojou pleťou. V adolescentných rokoch som mala akné, a teraz napriek 52 rokov stale zápasím s jednotlivými pupienkami … tiež vrásky, odfarbenie; (hlavne ráno, keď sa prebudím): (Nevedela som, čo mám robiť, vyskúšala som rôzne doplnky stravy, krémy a masti.) Nič nepomohlo a začala som premýšľať, či budem míňať peniaze za prípravky, ktoré mi nakoniec nepomôžu , potom mi priateľka odporučila Snail Farm sérum a odvtedy si ho pravidelne objednávam, v tomto momente už mám 3 fľaše tohto elixíru 🙂 Všimla som si, že tvárový ovál sa zlepšil, vrásky sú menej viditeľná a pokožka získava svoj lesk. Teraz sa cítim viac sebavedomá a atraktívna. To všetko vďaka hlienu slimákov, kto by to povedal 🙂 Srdečne odporúčam!

Snail Farm – pár slov od redaktora 

Na mnohých internetových fórach sme zistili veľa pozitívnej spätnej väzby o Snail Farm sére. Väčšina používateľov zaznamenala pri užívaní tejto pomôcky priaznivé účinky. Títo ľudia si všimli zjasnenie kože, spevnenie pleti, obrysy tváre a hydratáciu. Názory na tento produkt boli úžastné, a preto môžeme odporučiť jeho použitie ostatným.

Zhrnutím Snail Farm séra, zistíme, že jednoduchým a príjemným spôsobom môžeme zmierniť alebo úplne odstrániť kožné problémy, ako sú – vrásky, suchosť, zápaly, zmena farby a jazvy. Veríme, že tento produkt možno použiť nielen pre ženy, ale aj pre mužov.

Pozývame vás, aby ste vyjadrili svoje názory v komentároch.

>>Krásna pleť? Je možné s Snail Farm! Kúpiť so špeciálnou zľavou!<<

Súvisiaci príspevok

3 myšlienky na “Snail Farm – recenzie, účinky, cena. Dokáže toto sérum zo slimákov omladzovať?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *