1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 votes, average: 2,30 out of 5)
Loading...

Sevolium – sérum proti akné – Spôsob konania, zloženie, názory

sevoluim-top

Až donedávna bol problém s akné spojený s hormonálnymi poruchami a obdobím dospievania. Asi 85% ľudí trpelo alebo trpí akné. Akné postihuje ženy ako aj mužov bez ohľadu na vek. Celebrity alebo filmové hviezdy, športovci alebo modely tiež trpia akné. Starostlivosť o pleť je výzvou.

Akné je chronické ochorenie. Je to dedičný genetický stav. Odhaľuje nadprodukciu kožného mazu. Bielenú kožu. Nie je to len estetická chyba – je to tiež choroba ako ktorákoľvek iná. Liečba je dôsledkom nesprávnou farmakologickou liečbou. Akné zmeny menia pokožku, znížia sebavedomie a celkovú pohodu. Tvár je naša vizitka, takže účinný boj proti akné stojí za tú investíciu. Mnohí ľudia, ktorí trpia akné, sa stretávajú s rôznymi, veľmi často nepodloženými metódami, s nádejou, že sa problému budú môcť navždy zbaviť. Peeling, hormonálna liečba, akné masti, antibiotická liečba sú najbežnejšími metódami boja proti akné. Nový prípravok na trhu je Sevolium. Čo je to? Vie zaručiť okamžité účinky? Je to pomoc pri odstraňovaní akné raz a navždy? Prečítajte si článok a spoznajte Sevolium.

Sevolium – sérum proti akné – Čo to je? 

Sevolium je dermatologicky prirodzené sérum proti akné. Sevolium je prirodzený spôsob ako na akné a na nadmerné kožné oleje a jaziey po akné. Je to len prírodný prípravok založený na výťažkoch z rastlín a bylín. Je určený na externé použitie.

Sevolium – Ako to funguje? Ako ho použiť? 

Sevolium je povrchovo aktívne komplexné sérum. Sérum preniká do pokožky a eliminuje problém s akné pri zdroji. Výrobca sľubuje pozoruhodné zlepšenie stavu pokožky po prvých týždňoch používania. Kúra nezanecháva žiadne jazvy a zaručuje hladkú a sviežu pleť.  Na webovej stránke výrobcu si môžeme prečítať, že sérum hlboko čistí, regeneruje a obnovuje epidermis. Funguje zvlhčujúco. Zlepšuje stav pokožky zo dňa na deň a neprekrýva ju. Najlepšie výsledky sú viditeľné po dvoch mesiacoch pravidelného používania. Výrobca odporúča používať ho dvakrát denne pre lepšie čistenie pleti. Výrobca sľubuje, že liečba nespôsobila žiadne vedľajšie účinky. Sevolium sa odporúča pre akýkoľvek typ pleti.


Šokovaná hviezda metóda boja so starnúcou pokožkou!


Sevolium – zloženie

Výrobca séra uisťuje, že zloženie produktu je 100% prírodné. Kombinácia výťažkov z bylín a rastlín by mala poskytnúť uspokojivé účinky. Produkt neobsahuje vo svojom zložení silikóny, umelé farbivá, emulgátory, PEGi, farbiace alebo ochucujúce látky. Výrobca definitívne hovorí NIE pre všetky chemikálie. Zloženie Sevolia obsahuje:

  • Extrakt zo sladkého drievka – upokojuje podráždenie a zápaly, zvlhčuje pokožku, má protizápalový účinok, je bakteriostatický, chráni pokožku pred slnečným žiarením, má antioxidačné schopnostitricolor-fľaštičky
  • Extrakty z kôry a listov – spevňujú a utesňujú kapiláry, tkanivá sa lepšie živia, zvlhčujú, okysličujú.
  • Extrakt z nechtíka – urýchľuje regeneráciu, zvlhčenie, antimikrobiálne,
  • Kvasnicový extrakt – reguluje sekréciu kožného mazu, regeneruje, vyživuje a znižuje zápal, zvlhčuje a upokojuje podráždenie,
  • Zinok – pôsobí ako antimikrobiálna látka, znižuje už existujúce pupienky, čistí a vyhladzuje pokožku,
  • Meď – stimuluje syntézu kolagénu v pokožke, znižuje pupienky, pôsobí zvlhčujúco, vyhladzuje, spevňuje,
  • NanoZone – antimikrobiálne a protizápalové pôsobenie, znižuje škvrny, čistí pokožku toxínmi,
  • Fialkový trikolórový extrakt – znižuje viditeľnosť pórov, vyhladzuje pokožku, má adstringentné vlastnosti, urýchľuje hojenie poškodenia kože.

Sevolium – Recenzie

akné-by-40Sevolium je kontroverzný prípravok. Na internete môžeme nájsť negatívne i pozitívne ohlasy. Nepochybne akné je veľmi zložitá otázka, určuje ju mnoho faktorov. Spokojní používatelia chválili účinky liečby, hladkosť pokožky, zníženie vyrážok. Pri hľadaní názorov na výrobok Sevolium sme narazili aj na jednoznačne negatívne recenzie. Veľké množstvo jedincov, ktorí používali prípravok Sevolium, si nevšimol zlepšenie na koži, zníženie jaziev alebo čiernych podiek, ale predovšetkým sa opakovane sťažovali na výskyt nových vyrážok a kožných alergií. Prosím, nekupujte produkt na základe špecifikácie. Stojí za to sa poradiť s ľuďmi, ktorí už skúsili tento produkt. Po prečítaní mnohých recenzií zaznamenávame, že výrobok pravdepodobne pracuje iba na niektorých príznakoch akné. Radi by sme vás povzbudili, aby ste sa s nami podelili o váš názor na anti-akné sérum Sevolium.

Súvisiaci príspevok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *