1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (45 votes, average: 3,20 out of 5)
Loading...

Quick Speak – recenzie – Christian Olson a jeho metóda

Quick Speak - recenzie - Christian Olson a jeho metóda

Prelomová metóda učenie jazykov – Zistite, čo robí Quick Speak vystupovať!

Neexistuje žiadny koniec zmienky o revolučný novej metóde výučby jazykov – Quick Speak. Môžeme ich vidieť reklamy doslova všade: v rádiu, v televízii alebo online. Táto metóda šokovala všetky jazykové školy, teraz sa bojí, že stratí svojich klientov. Quick Speak je prelomový objav, ktorý môže viesť k revolúcii na trhu výučby jazykov. Naučte sa v tajnosti a zistite, ako funguje kontroverzný učebný nástroj. Je Quick Speak naozaj nakúpené a budeme sa môcť naučiť jazyk za 2 týždne? V tomto článku to všetko ukážeme. Zistite, či to stojí za to. Celá vec je ľahké vysvetliť a je to o …

Chrisitan Olson – multipolyglot a tvorca metódy Quick Speak

Quick Speak - recenzie - Christian Olson a jeho metóda

V propagačnom článku pre Quick Speak môžeme čítať, že Christian Olson je multipolyglot, ktorý zvládol 23 cudzích jazykov. Jeho schopnosti sú naozaj pôsobivé. Kurz, ktorý vyvinul, je 2 týždne a je tu, aby učenie akýkoľvek cudzí jazyk rýchlejšie a efektívnejšie. Hľadali sme internet hľadaním informácií o Christian Olson, ale názory na tento „genius“ nie sú príliš priaznivé. Hovoríme o názoroch, pretože nie sú k dispozícii aktuálne informácie o živote tohto starého muža. Je to vlastne postavený charakter?


Slávny blogger zdieľa svoje tajomstvo toho, ako sa jej podarilo prehrať 10 kg za mesiac! Zistite, ako to urobila!


Quick Speak – kde leží tajomstvo?

Qucik Speak je metóda učenie jazykov vytvorená Chrisitan Olson. Sľuby tvorcov sú veľmi široké. Porovnávajú výsledky svojho dvojtýždňového kurzu s ročnou výukou na priemernej jazykovej škole. Chrisitan Olson nám sľubuje, že jeho metóda aktivuje oblasti nášho mozgu, ktoré zrejme robia, že celý mozog pracuje päťkrát tak efektívnejšie. Z vedeckého pohľadu sa to zdá byť celkom nemožné.

Quick Speak  – recenzia

Quick Speak - recenzie - Christian Olson a jeho metódaStrávili sme veľa času dôkladne študovať komentáre od ľudí, ktorí používali kurz Quick Speak. Komentáre k Quick Speak, ktoré môžeme nájsť online, neznamená, že sme príliš optimistický. Bolo veľa prípadov, keď ľudia zaznamenali nejaké výsledky, ale rýchlosť učenie nebola príliš rýchla. Ľudia, ktorí absolvovali kurzy, neboli spokojní s tým, čo dosiahli. Výsledky, ktoré opísal Christian Olson, nie sú tak úžasné. Odporúčame vám vyjadriť svoj názor v nasledujúcich poznámkach.

Quick Speak – Naše recenzia

Recenzia hotela Quick Speak sú celkom pestrá. Pokiaľ ide o nás, odporúčame starostlivo analyzovať, či je Quick Speak tou najlepšou voľbou, pokiaľ ide o výučbu jazykov. Rozhodnutie je na vás, kým nevidíme sami seba, o tom nemôžeme naozaj komentovať. Možno je lepšie investovať do kurzov na jazykových školách alebo začať samostatne sa učiť s bezplatnými online kurzy.

Súvisiaci príspevok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *