1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (141 votes, average: 3,02 out of 5)
Loading...

Penirium – Recenzie a výsledky – Pilulky na zväčšenie penisu

Penirium - Recenzie a výsledky - Pilulky na zväčšenie penisu

Nie ste spokojní s veľkosťou svojho penisu? Neprináša vám sex očakávané uspokojenie? Možno, že váš partner sa sťažuje na svoj výkon v posteli? Hľadáte nápady, ako sa s tým vysporiadať? Penirium prichádza na pomoc. Úplne nový produkt na trhu „mužských záležitostí“. Jedná sa o doplnok stravy, ktorý je navrhnutý tak, aby zlepšil vašu sexuálnu výkonnosť. Podľa výrobcu, ovplyvňuje a zväčšuje penis do 7,5 cm a 2,5 cm v obvode a zvyšuje tvrdosť a krvný prietok. Muži tiež chvália dlhšie a silnejšie orgazmy.

Penirium – Čo je v tých tabletkách?

Penirium - Recenzie a výsledky - Pilulky na zväčšenie penisu

L-karnitín – napomáha k preprave mastných kyselín a zvyšuje odolnosť. Okysličuje svaly, zvyšuje pohyblivosť spermií a hladinu testosterónu v tele.
L-arginín – rozširuje cievy, zlepšuje krvný obeh, čo uľahčuje krvy dosiahnuť pohlavné orgány.
LYSINE – hrá kľúčovú úlohu v produkcii kolagénu v tele. To stimuluje produkciu hormónov, ktoré sú zodpovedné za sexuálne túžby
Extrakt z tekvicových semiačok – znižuje množstvo prostaglandínu obsiahnuté v tkanive prostaty, zlepšuje funkciu cavernosi
ZINOK – Je zodpovedný za produkciu najdôležitejšieho mužského hormónu, ovplyvňuje libido a testosterón.
ŽENŠEN – zlepšuje vitalitu, dodáva energiu, stimuluje telo. To stimuluje sekréciu adrenalínu, posilňovanie a prehlbovanie sexuálnych pocitov.
EKSTRAKT Z Sarsaparilla, brusnice, sladkého drievka koreňa z Maca – pôsobia ako prírodné afrodiziaká – zvyšujú sexuálnu túžbu, kvalitu a množstvo spermií, ktoré podporujú dilatáciu krvných ciev a to najmä v penise.

extrémne účinný prípravok pre zväčšenie penisu! Zisti, ako sa stať predmetom túžby žien!

Penirium – Dodávané účinky

-pozorovateľné zväčšenie dĺžky penisu
-zväčšenie obvodu penisu
-zlepšenie sexuálneho stavu
-silnejšie a dlhšie orgazmy
-zväčšenie tvrdosti a lepšie prekrvenie ciev penisu
Stojí za zmienku, že tvrdenia výrobcu deklarujú že si sexuálny život udržíte aj po skončení suplementácie. Prerušenie liečby nás nevráti späť do východzieho bodu.

Penirium – Názory na tabletky

Penirium - Recenzie a výsledky - Pilulky na zväčšenie penisu

Veľká časť mužov priznáva, že penirium im pomohol zlepšiť sexuálnu výkonnosť, viac potešiť ženu, ale sú aj iní, ktorí nedosiahli uspokojivé výsledky. Každý súhlasí s tým, že nevidel nežiaduce účinky spôsobené liečbou. V mnohých prípadoch, aj keď sa skutočne zlepšilo libido, na koniec nedošlo k zväčšeniu dĺžky a hrúbky penisu, čo sa líši od údajov výrobcu. Sami budete musieť posúdiť, či penirium je pre vás to pravé.

Súvisiaci príspevok

8 myšlienky na “Penirium – Recenzie a výsledky – Pilulky na zväčšenie penisu

  1. Podľa môjho názoru, za tie peniaze to celkom až tak nestojí. Pretože 1 cm je priemer v porovnaní s tým, čo napísali na Penirum ponuku. To bolo 2 až 3 krát lacnejšie, ako by to mohlo stáť.

  2. Penis je oveľa väčší a mám silnejšie erekcie a vo všeobecnosti a taktiež ju aj predlžuje. Pravdepodobne som ako jediný, ktorý dokázal dosiahnuť 2 cm. Celkovo som užíval dve balenia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *