O nás

Veríte len spoľahlivým a overeným informáciám? Prišli ste na perfektné miesto! Pozrime sa bližšie na populárne produkty propagované na webe. Tu nájdete podrobné opisy o tom, ako fungujú, zloženie a aplikačné efekty. Takisto prezentujeme používateľské recenzie.
Naše stránky boli vytvorené pre ľudí, ktorí sa starajú o svoje zdravie a peňaženku. Existujú tí, ktorí predtým, ako niečo kúpia, musia mať zaručené, že dobre investujú svoje peniaze.
Názov samotného portálu naznačuje, že sa sústredíme predovšetkým na vaše názory. Nakoniec sú najspoľahlivejším zdrojom informácií o tom, či daný produkt stojí za to alebo nie. Na tejto stránke nájdete okrem mnohých recenzií aj informačné články. Naučíte sa z nich veľa zaujímavých vecí a informácií. Pre nás nie sú žiadne tabu. Sme pripravení preskúmať aj tie najchúlostivejšie témy, ktoré pomôžu našim čitateľom!
Náš redakčný tím sa skladá z odborníkov-nadšencov s rozsiahlymi poznatkami o rôznych témach. Sú to ľudia, ktorí majú záujem okrem iného o zdravie, krásu, financie a motorizáciu. Na prvom mieste vždy kladú dôveryhodnosť.

Autori webových stránok

Olívia Janíková

 

Sekcia: Zdravie a sexuálne otázky

Olívia Janíková – absolventka medicíny v Košiciach. Špecialista na patológiu sexuálneho styku. Už roky sa zaujíma o zdravie v širšom zmysle tohto slova. Súkromne – matka štyroch detí, ktorá vo svojom voľnom čase miluje extrémne športy, ako napríklad vysokohorské lezenie a parašutizmus.

 

 

 

Adela Hneda

 

Sekcia: Diéty a Krása

Adéla Hnedá – dietetik s dlhoročnými skúsenosťami – pomohla mnohým ľuďom zbaviť sa nepotrebných kilogramov. V súčasnosti je zamestnancom zdravotníckeho a kozmetického salónu a je špecialitou na moderné kozmetické omladenie a kondicionovanie pokožky. Má veľa certifikátov a diplomov v kozmetológii.

 

 

Igor Viskovsky

 

Sekcia: Telocvičňa

Igor Vískovský – osobný tréner s dlhoročnými skúsenosťami, športovec a nadšenec zdravého životného štýlu. Inštruktor silových cvičení, rekreácia fyzickej kondície a súčasné posilňovacie formy. Bol účastníkom mnohých konferencií, workshopov a tréningov týkajúcich sa športovej výživy, konceptu CrossFit a zásadnej prípravy. Súkromne je fascinovaný jazdectvom a orientálnou kuchyňou.

 

 

Laura Oldmanova

 

Sekcia: Financie

Laura Oldmanová – profesionálna novinárka, v súčasnosti bankový zamestnanec. Financie, marketing a ekonomika sú jej špecialitou. Miluje cestovať a poznávať nové kultúry. A fanatický fanúšik kapely Queen.

 

 

 

Patrik Zimničný

 

Sekcia: Motorizácia

Patrik Zimničný – vášnivý do motorizmus v rôznych verziách. Je vášnivým novinárom a bloggerom. On odpovedá na všetky otázky týkajúce sa každého moto maniaka – toto je živé kompendium vedomostí. Tiež sa zaujíma o šport – vo chvíľach slabosti, hrá futbal a hokej. Má aj veľa vedomostí o stávkových kanceláriách.