1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 votes, average: 3,10 out of 5)
Loading...

Neera – recenzia, výsledky, prísady – Prírodné čistiace liečba

Neera - recenzia, výsledky, prísady - Prírodné čistiace liečba

Zaujíma vás, aké výhody môžete získať z čistiaceho ošetrenia s Neera sirupom? Prečítajte článok a zistite viac o tom, ako môžete očistiť a omladzovať svoje telo. Odstránenie toxínov z tela je nevyhnutné, aby sa odstránili všetky látky, ktoré sa v priebehu rokov zhromažďujú a ktoré sú škodlivé pre naše zdravie. Vďaka jedlu vysoko spracovaných potravín, nedostatku fyzickej aktivity, znečistenie ovzdušia a stresu naše telo hromadí čoraz väčšie množstvo kalkulov a ďalších škodlivých látok. Zvyčajne sa vyrába z ťažkých kovov, húb, parazitov, zvyškov liekov a antibiotík. Čistiace ošetrenie pomáha zlepšiť fungovanie čriev, ktoré sú zodpovedné za imunitný systém. Je tiež potrebné poznamenať, že detoxikácia tela je viac než len „neoxidovanej“ telo. Telo bez toxínov vedie k lepšej funkcii imunitného systému, dobrému stavu, mladému vzhľadu, zlepšenie stavu kože, vlasom a nechtom a stratám nadbytočných kilogramov. Je pre Vás čistá strava Neera správna vec? Ako funguje Neera sirup a aké sú jeho zložky? Poskytne očakávané výsledky? Aké sú recenzie od ľudí po čistiace liečbe Neera? Odpovede na všetky tieto otázky nájdete ďalej v článku.

Ako fungujú ingrediencie Neera

Prírodný stromový sirup z Madal Bal – javorový sirup obsahuje ľahko absorbovateľné sacharidy a poskytuje energiu po zvyšok dňa. Palmový sirup je plný minerálov.

Citrónová šťava – citróny majú liečivé vlastnosti. Taktiež rozkladá tuk a hlien. Poskytuje telu veľa vitamínov C a antioxidantov.

Cayenne pepper – zlepšuje črevnú peristaltiku a odstraňuje toxíny.

Čistá voda – prepláchne toxíny a hlien z tela.

Neera a strata hmotnosti

Úbytok hmotnosti počas liečby neerovým sirupom je len vedľajším účinkom.

Neera – prísady

Prísady Neera nápoje sú: Rôzne druhy palmových sirupov (areng, Kithul, Palmyra, Nipah a kokosové palmy), Bird ‚s Eye C + javorový sirup.

Miesto pôvodu: Palmovej sirupy pochádzajú z Indonézie a Srí Lanky. Kanadský javorový sirup sa vyrába v rozsiahlych javorových stromoch severnej Ameriky.

Nutričná hodnota: Kalórie – kcal / 100g – 280, Glykemický index – 35, Kilojouls – kJ / 100g – 1172, Tuk – g / 100g – 0.4, Glukóza – g / 100g – G / 100 g – 8,5, sacharóza – g / 100 g – 41, bielkovina – g / 100 g – 0,5, voda – g / 100 g – 30.2, vlákno – g / 100 g – <0.50, minerály – g / 100 g – 0.6, cholesterol – mg / 100g – <1,0, sodík – mg / 100g – 146, vápnik – mg / 100g – 180, horčík – mg / 100g – 15, draslík – mg / 100g – 270, 100g – 1,2, zinok – mg / 100g – 0,3, vitamín A – ER / 100g – <4,0, vitamín C – mg / 100g – 14,2, vitamín E – <1 IU, hodnota pH – 4,5.

Ako pripraviť Neera drink?

Recept na 1 pohárik NeeraNeera - recenzia, výsledky, prísady - Prírodné čistiace liečba

 • Asi 2 polievkové lyžice prírodného sirupu zo stromu Madal Bal
 • Asi 2 polievkové lyžice čerstvo vylisované citrónovej šťavy
 • Pohár vody (studenej alebo horúcej, ale bez varenia)
 • Malú štipku kajenského korenia alebo zázvoru
 • Napite asi 1,5 až 2 l. Nápoje denne.

Jedna pohárik nápoja je asi 74-88 kcal.

Počas liečby sa odporúča piť asi 6 až 8 pohárov Neera denne denne. Počiatočná fáza, podľa individuálnych potrieb, činí 10 až 12 pohárov nápoja.


Slávny blogger odhaľuje svoje tajomstvá … Zistite, ako stratila 12 kg za mesiac!


Neera – doba trvania liečby

Výrobca definuje niekoľko variantov ošetrenie chudnutie. Tieto sú:

 • Raz týždenne

Jeden deň v týždni je venovaný očiste tela. V ten deň nečerpajú nič iné ako nápoj Neera. Tento plán použite aspoň 6 týždňov.

 • 1-3 dni

Krátke doby nalačno (jeden, dva alebo tri dni) pomáhajú odstraňovať toxíny, uvoľňujú tráviaci trakt a pomáhajú udržiavať tenkou formu.

 • 5-7 dní

Tento typ hladovanie spôsobuje, že telo prejde hlbokým intracelulárnym detoxikátem tela. Ľudia, ktorí prechádzajú týmto typom liečby, strácajú v priemere 3 až 5 kg.

 • 10 dní

Najvhodnejšia doba trvania liečby – spôsobuje hlboké čistenie a obnovu tela. Priemerná strata hmotnosti tu činí 4 až 7 kg.

 • ŠPANIELSKA VARIANTY

Trvá niekoľko týždňov. Skladá sa z pitia Neera nápoja namiesto jedného jedla každý deň (raňajky alebo večera). Počas liečby nemôžete jesť cukroví, vyprážané potraviny, mliečne výrobky, bielu múku (v žiadnej forme), červené mäso alebo piť kávu alebo alkohol. Tieto produkty zastavujú odstraňovanie toxínu. Ak chcete, aby liečba fungovala, odporúčame počas jazdy jesť ovocie, šaláty, vegetariánske džúsy, ľahké polievky.

 • MASTER VARIANT

Skladá sa z opakovania vybranej varianty liečby dvakrát ročne.

Neera – recenzia

Prehľady čistiacich prípravkov Neera sú pestré. Niektorí chvália nápoj Neera a zmienili sa, ako im to pomohlo, cítili sa oveľa lepšie, iní nezískali očakávané výsledky. Zistili sme veľa recenzií, kedy si ľudia sťažovali na problémy s tým, že počas 10 dní iba pitie Neera (bez konzumácie pevných jedál). Tam boli tiež zmienky o strate hmotnosti počas liečby. Niektorí ľudia znovu získali kilogramy stratené počas liečby po skončení liečby.

Nakoniec je ťažké zistiť, či liečba Neera funguje, alebo nie. Jeho účinnosť celkom iste závisí na mnohých faktoroch. Každé naše telo je iné a každý má inú vec, ktorá pre nich bude fungovať. Každopádne to nezistíme, kým to nevyskúšate pre seba.

Súvisiaci príspevok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *