1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...

MuscleUp Patches – inovatívne náplasti na ras svalovej hmoty? Fungovanie, prehľad, cena, obchody, účinky a spôsob použitia

musceUP patches -top

Ako budovať svalovú hmotu a rýchlo tvarovaj svoje telo? Veľa mužov si túto otázku pokladá každý deň. Jednou prirodzenou metódou zvyšovania telesných obvodov je silový tréning a vyčerpávajúce hodiny strávené v posilňovni. Je to jediný spôsob? Ako sa ukáže – nie nevyhnutne. Zbrusu nový výrobok vo svete kulturistiky prišiel už aj na slovenský trh – náplasti MuscleUp Patches, o ktorých sa hovorí, že využívajú neomylnú metódu akupunktúry a spúšťajú body vo svojej činnosti. Zistite, či produkt stojí za nákup. Prečítajte si článok nižšie a dozviete sa viac.

Hovorí sa o ňom, že „ramená, chrbát a hrudník – sú tie oblasti, kde sú jeho činky najlepšie“, alebo „najprv objem, potom tvar“. Môžu to byť trochu vtipné frázy, ale sú iste pravdivé. Bohužiaľ, nie všetci muži, ktorí tiež snívajú o tele ako zo športového časopisu, majú čas a peniaze, aby strávili celé dni dlhými silovými tréningami. Čo môže byť záchranou pre týchto mužov, je náplasť MuscleUp Patches, ktorá by mala byť schopná zvýšiť svalovú hmotu v krátkom čase, dokonca až 10 kilogramov svalov počas jedného mesiaca. Je to dokonca možné? Pozývame vás, aby ste si o tom prečítali viac!

MuscleUp Patches – čo to je a ako to funguje?

Muscleup-trainingMuscleUp Patches sú inovatívne náplasti na rast svalovej hmoty. Výrobok sa odporúča pre mužov i ženy bez ohľadu na vek. Ich zloženie zahŕňa testosterón, karnosín a somatropín, čo je dôvod, prečo výrobca zdôrazňuje, že ide o prirodzený vzorec bezpečný pre zdravie. Ďalšou výhodou na ktorú výrobca poukazuje je skutočnosť, že táto metóda spôsobuje, že telo začne produkovať zvýšené množstvo látok, ktoré prispievajú k rastu svalovej hmoty v priebehu času.

Podľa výrobcu sú všetky výsledky efektívne a veľmi účinné, a to vďaka využitiu znalostí o akupunktúre a spúšťacích bodoch. Po správnom umiestnení bodu a nalepení náplasti na ňom sa zložky prítomné v produkte dokonale vstrebávajú do určitých skupín svalov.

Náplasti MuscleUp Patches by mali fungovať automaticky na troch rôznych úrovniach. Po prvé, majú znížiť tukové tkanivo, za druhé by mali dodať viac energie, dokonca až o 70% viac a po tretie – automaticky vytvárajú svaly.

Podľa výrobcu môžeme očakávať prvý kilogram rastu svalovej hmoty už počas jedného dňa. Okrem toho majú znížiť množstvo tuku v tele a zregenerovať telo po fyzickej námahe.

 

MuscleUp Patches – zloženie. Z čoho sú náplasti vyrobené?

Výrobca s úplnou istotou informuje, že náplaste MuscleUp Patches sú stopercentne účinné a zároveň sú bezpečné pre zdravie. Je to všetko vďaka jedinečnému vzorcu, ktorý obsahuje tri hlavné zložky s veľmi širokými vlastnosťami, ktorými sú:

 • Carnosín – má za cieľ efektívne stimulovať proces budovania svalov, zvyšovať ich objem a zvyšovať ich trvanlivosť, dodať väčšiu silu, neutralizovať riziko poškodenia bunkových membrán;
 • Somatropín – je rastový hormón, ktorý je zodpovedný za stimuláciu fungovania svalového tkaniva. Je určený na posilnenie a kontrolu metabolického účinku, na podporu procesu regenerácie svalov vrátane tukov, bielkovín a sacharidov, ako aj na reguláciu minerálnej rovnováhy;
 • Testosterón – mal by mať pozitívny vplyv na syntézu bielkovín, zvýšiť mantilitu a silu.

Náplaste MuscleUp Patches sú polyesterové (80%), polyuretánové (15%) a akrylové (5%). Výrobca tvrdí, že tieto zložky majú hypoalergénne vlastnosti a umožňujú prenikanie vzduchu a potu. Nemali by spôsobovať žiadne alergie alebo podráždenie pokožky.

Náplasti majú byť pružné, hypoalergénne a nepremokavé, čo znamená, že sa môžu ľahko prilepiť na povrch pokožky a nemali by sa pri odstraňovaní zanechávať žiadne zvyšky.

Príbalový leták obsahuje upozornenia, ktorým je potrebné venovať osobitnú pozornosť.

 • Náplasť sa musí ihneď odstrániť po zistení podráždenia pokožky.
 • Výrobok sa nemá aplikovať na podráždené miesta, otvorené rany alebo zápaly kože.
 • Prípravok sa musí skladovať na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu slnečných lúčov.
 • V prípade akýchkoľvek pochybností navrhuje výrobca konzultáciu s odborníkom.

MuscleUp Patches – použitie a spôsob použitia. Kde nalepiť náplasti?

MuscleUp Patches sú veľmi jednoduché a ľahko použiteľné, pretože výrobca zdôrazňuje, že sú samolepiace.

Stačí ich správne aplikovať na primeraný bod spúšťania, ale nezabudnite najprv dôkladne vyčistiť a vysušiť pokožku. To spôsobí lepšie prilepenie k povrchu kože. Pri odstraňovaní produktu na druhej strane odlepte náplasť rýchlym jemným pohybom. Leták obsahuje podrobný opis použitia náplasti MuscleUp Patches. Ich účinnosť je založená na akupunktúrnom princípe, a preto je možné ich umiestniť len na správne spúšťacie body. Hovorí sa, že výrobok sa musí používať celý mesiac. Pokyn sú uvedený nižšie:

 • 1-2. deň: V prvý deň sa musia umiestniť dve náplatsi do podkľúčových zárezov, symetricky po oboch stranách hrudníka.
 • 3- 4 deň: predchádzajúce nápalsti sa musia odstrániť a nahradiť ďalšími dvoma čerstvými, pod hrudníkom, symetricky po oboch stranách bradaviek.
 • 5 -6 deň: staré nápalsti sa musia nahradiť dvoma novými, ktoré sa musia na oboch stranách symetricky aplikovať na pupku.
 • 7-8 deň: predchádzajúce nápalsti musia byť nahradené ďalšími dvoma, ktoré sú na oboch stranách symetricky na prednej strane stehien.
 • 9-10 deň: Predchádzajúce plátky by sa mali vymeniť. Umiestnite ďalšie dva do stredových bodov ramien, symetricky na oboch stranách.

 

MuscleUp Patches – účinky aplikácie a vedľajšie účinky

Podľa výrobcu by účinky použitia náplastí mali byť viditeľné už po prvom dni. Každý, kto sa rozhodne prejsť liečbou, môže získať dokonca 10 kilogramov čistého množstva svalov mesačne. Svaly majú rásť prirodzeným a neinvazívnym spôsobom, bez toho, aby to trápilo telo.

Podľa ponuky, v správnej koncentrácii MuscleUp Patches dokážu:

 • Zvýšiť rast svalovej hmoty o 9 až 11 kilogramov;
 • Vytvárať brušné svaly (tzv. tehličky);
 • Podporovať proces znižovania tukových tkanív;
 • Zlepšiť trapézové svaly;
 • Rozvíjať svaly nôh a chrbta;
 • Dodať až o 70% viac energie.
 • Zlepšiť stav tela;
 • Zvýšiť silu a vytrvalosť;
 • Má pozitívny vplyv na atraktívnosť a lepšiu pohodu.

Výrobca zdôrazňuje, že pri používaní náplastí sa nemusíme obávať žiadnych vedľajších účinkov a že je to práve naopak – majú len vlastnosti podporujúce zdravie – zlepšujú krvný obeh, pridávajú vitálne sily a posilňujú telo počas cvičenia a odpočinku.

MuscleUp Patches – predajne a cena. Amazon, Ebay, lekárnetrainign-muscleUp-patches

MuscleUp Patches sú úplne nové na trhu, preto je výrobok dostupný iba na oficiálnych stránkach výrobcu. Iné webové stránky ako Amazon a Ebay tieto náplasti neponúkajú a dokonca aj vtedy, ak tam nájdete tento produkt, je určite falošný. Jediným spoľahlivým zdrojom na zakúpenie tohto produktu je webová stránka výrobcu.

Produkt sám o sebe nie je príliš lacný, ale výrobca vysvetľuje, že je to preto, že ide o profesionálny špecializovaný výrobok a jeho výrobné náklady sú veľmi vysoké. Napriek tomu sa výrobca na nás obrátil a ponúkam nám zníženie ceny. Dokonca existujú aj dni, keď je výrobok zlacnený až o 62%. Bežná cena je 98€, ale so zľavou je možné si objednať tento tovar už za 49€. Je to veľmi dobrá ponuka, čo dáva dobrý dôvod počkať sin a zľavu.

Osoby, ktoré majú záujem o zakúpenie MuscleUp Patches, musia vyplniť krátky formulár a potom poslať peniaze na poskytnutý bankový účet. Po zadaní objednávky sa doručenie dá očakávať o dva alebo tri dni neskôr.

MuscleUp Patches – používateľské recenzie

MuscleUp Patches sú na trhu nové, čo znamená, že počet recenzií na internete by mal byť malý. Boli sme prekvapení, pretože internet je naplnený (väčšinou) pozitívnymi komentármi k tomuto produktu. Zopár z nich je uvedených nižšie:

Natan89: Môj osobný tréner, ktorý mi pomohol dostať sa do perfektného stavu mi už roky odporúča MuscleUp Patches. Produkt sa zdal dosť podivný, pretože ako mi má náplasť pomôcť v raste svalovej hmoty? Napriek tomu som sa rozhodol to skúsiť . Výsledky hovoria samy za seba – náplasti fungujú! Po týždni sa moja váha zvýšila o 5 kilogramov. A to bolo 5 kilogramov čistých svalov! Nemohol som tomu uveriť. Okrem toho som mal viac energie, sily a vôľu na to, aby som sa venoval cvičeniu. Cítil som sa mužný ako nikdy predtým. Veľmi odporúčam tento produkt! Funguje to!


Karolína: Už dlhé roky chodím do telocvične a tvrdo pracujem na svojej postave. Ale je pre mňa ťažké vytvoriť viditeľné obrysy svalov na bruchu a rukách. Môj priateľ mi odporučil nový výrobok – náplasti MuscleUp Patches. Spočiatku som si myslela, že tieto nápalsti sú len pre mužov. Ako sa ukázalo neskôr – sú aj pre ženy! Zložky náplastí u mňa pracovali pekne, pretože znižovali tukové tkanivo a na miesto toho som získala niekoľko kilogramov čistých svalov. Nemôžem sa dostatočne vynadívať na moje telo. Prisahám, tento produkt je úžasný, odporúčam to aj dámám!


Ciril U .: Tieto náplasti sú jednoducho neuveriteľné – svaly sa stále rozrastajú ako bláznivé! Nie je to prekvapujúce, pretože využívajú znalosti o akupunktúre, ktoré nikdy nikoho nespochybňoval. Tento produkt som začal používať len nedávno, ale už viem, že budeme spolu určite dlho. Veľmi odporúčam!

MuscleUp Patches – stojí za to kúpu? Naše zhrnutie

MuscleUp Patches je inovatívny produkt, ktorý je na sloivenskom trhu úplne nový. Tento prekvapivý vzorec, spojený s akupunktúrou a bodmi spúšťania, je hitom vo svete kulturistiky, ako aj medzi bežnými ľuďmi, ktorí chcú svojmu telu ponúknuť atraktívny vzhľad. Náplasti výrazne zvyšujú rast svalovej hmoty, znižujú nadbytočný tuk a poskytujú silu, energiu a produkujú veľké množstvo testosterónu.

Vzhľadom na popis výrobcu a pripomienky od používateľov (ktoré sú vždy najspoľahlivejším a najpresnejším zdrojom vedomostí), môžeme tento výrobok jednoducho odporučiť a povzbudiť našich čitateľov, aby ho otestovali sami na sebe. Výrobok je bezpečný, má prírodné zložky, nie je invazívny a nemá nič iné ako výhody. Čo ešte treba povedať?

A čo ty, čo si myslíš o týchto náplastiach? Máte záujem o ich kúpu? Nemôžeme sa dočkať, kým sa nepodelíte o vase komentáre, za ktoré sme vždy vďační!

 

POZOR!!
muscleup-patches-opakowanie2
 OBJEDNAJTE SI TERAZ A UŠETRITE 70%!! Predaj trvá do 23.59 hod

Náplaste MuscleUp Patches sú úplnou novinkou vo svete športu! Zvyšujú rast svalovej hmoty s využitím akupunktúrnej metódy a spúšťacích bodov pri ich účinkovaní.

Jeden deň je jeden kilogram svalovej hmoty! Stačí použiť náplasť na správnom mieste – je to veľmi jednoduché!

Nebuďte slaboch, objednajte si ešte dnes MuscleUp Patches a vychutnajte si atraktívnea vytvarované telo!


Predaj trvá do 23.59 hod

V dôsledku vyčerpania zásob je predaj časovo obmedzený.

Špeciálna cena: OBJEDNAJTE SI TERAZ A UŠETRITE 70% + náhrada v prípade nespokojnosti s produktom

Získajte zľavu

Súvisiaci príspevok

7 myšlienky na “MuscleUp Patches – inovatívne náplasti na ras svalovej hmoty? Fungovanie, prehľad, cena, obchody, účinky a spôsob použitia

 1. úžasné! Celkovo sa mi páči váš článok! Čestný, jasný a zrozumiteľný! To je to, čo ma donútilo si kúpiť tento produkt. U mňa funguje skvelo!

 2. Nikdy predtým som nenašiel produkt, ktorý by bol tak účinný. Spočiatku som nemohol uveriť tým náplastiam, ale fungujú, ako nič iné! : o

 3. u mňa to funguje perfektne, objednal som si to už pred niakym časom a som veľmi ohromený! lepšie než akékoľvek prípravky a ďalšie doplnky!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *