1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (85 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...

Mosqiteer – náramok, ktorý odpudzuje hmyz a kliešte. Vyzerá ako smartwatch

mosqiteer-top

Mosqiteer je špeciálny náramok, ktorý je určený na odpudzovanie hmyzu (väčšinou všeobecne nenávidených komárov), ako aj nebezpečných kliešťov. Produkt vyzerá ako smartwatch. Ako funguje? Pozrite sa na recenzie, cenu a skutočné účinky použitia.

Jar je už tu a čoskoro tu bude aj leto. To znamená, že väčšina z nás plánuje, tráviť čas vonku, alebo už si rezervovali nejakú dovolenku. Existuje veľa spôsobov, ako stráviť dovolenku – môže to byť v hoteli pri malebnom pobreží, v penzióne, v horách alebo kempovať pri jazere. Bez ohľadu na to, čo si vyberieme, určite budeme vystavení otravným komárom všade okolo nás a počas dňa zase inému hmyzu, ktorý nás tiež môže uštípnuť. Čo robiť, aby ste ich odstránili? Je to dobrý nápad pozrieť sa do špeciálnych produktov, ktoré sú určené na boj s hmyzom. Jedným z nich je Mosqiteer. Pozrime sa, aký účinný je tento prostriedok proti hmyzu.

Mosqiteer – náramok, ktorý odpudzuje komáre, kliešte a iný hmyz. Ako sa používa?

mosqito attackMosqiteer je špeciálny náramok, ktorý odpudzuje hmyz (väčšinou mušky a komáre), ako aj kliešte. Podľa výrobcu tento výrobok poskytuje profesionálnu ochranu pred týmito nepríjemnými bytosťami. Jeho štruktúra pripomína elektrické náramkové hodinky – smartwatch. Celé náramky sú vyrobené z matného, vodotesného materiálu a sú odolné voči poškriabaniu a deformáciám. Okrem toho je vybavený nastaviteľným pásom, ktorý je možné vyčistiť od šmúh. Vďaka svojim vlastnostiam sa produkt v prípade dažďa nepoškodí. Náramok je k dispozícii v rôznych veľkostiach a farbách, takže každý si môže prispôsobiť svoju odpudivú pomôcku na hmyz svojmu individuálnemu vkusu a preferenciám.

Náramky by sa mali nosiť na odhalených častiach tela, napríklad na zápästí alebo na členku. Môžete ho tiež zavesiť na vaše najbližšie okolie, ako napríklad na kočík, opasok alebo kabelku atď.

Mosqiteer – činnosti a zloženia

Účinok Mosqiteer je založený na rastlinnom éterickom oleji z citrónovej trávy (Citronella), ktorý odpudzuje hmyz prirodzeným spôsobom. Používa sa nielen na výrobu kozmetiky alebo parfumov, ale aj v potravinárskom priemysle. Olej citronelovej je väčšinou známy pre:

 • Úspešne odpudzuje hmyz a pavúkovce (ako kliešte)
 • Pre to že je fungicídny a antiseptický,
 • Je s ukľudňujúcim účinkom na pokožku čistením pórov,
 • Má príjemnú vôňou.

Ako dlho funguje odpudzovač komárov Mosqiteer? Podľa výrobcu vydržia náramky dlho, pretože obsahujú oleje a prírodné konzervačné látky, ktoré im umožňujú zotrvať až 4 týždne.

Výsledky použitia náramkov Mosqiteer.

Výrobca tvrdí, že hlavným účinkom je odpudzovanie hmyzu, vrátane komárov alebo dokonca aj bĺch, čo nám umožní správne spať bez obáv o nežiaduce uštipnutie alebo dokonca len nepríjemné bzučanie zvukov. Navyše, náramok Mosqiteer:

 • Jemne vonia, čo zanecháva prirodzenú osviežujúcu olejovú vôňu na koži
 • Nezanecháva mastné škvrny na koži
 • Neobmedzuje vašu fyzickú koordináciu
 • Dodáva sa s nastaviteľným pásom, ktorý umožňuje náramku prispôsobiť sa každému používateľovi
 • Je zbytočne používať akékoľvek ďalšie krémy, spreje alebo iné lieky, ktoré sú tiež určené na odpudzovanie hmyzu
 • Môže sa voľne nosiť aj vonku, ako aj vo vnútri

Je bezpečné používať Mosqiteer? Bezpečnosť používania

Výrobca ubezpečuje, že náramky na odpudzovanie hmyzu Mosqiteer sú úplne bezpečné. Početné testy preukázali, že náramky sú hypoalergénne, preto sú tiež odporúčané tým, ktorí majú alergie. Vďaka prírodným zložkám, ktoré sú obsiahnuté v náramkoch môžu byť použité nielen dospelými, ale aj deťmi.

Náramky boli povolené na trhu po absolvovaní niekoľkých špecializovaných skúšok v najväčších európskych výskumných zariadeniach. Okrem toho má spoločnosť Mosqiteer certifikát, ktorý potvrdzuje, že je účinný a bezpečný na používanie.

Vedeli ste, že…? soldiers

Náramky Mosqiteer sú dokonca používané americkými vojakmi! Sú také účinné, že boli zaradené do výbavy vojakov, ktorým hrozí infikovanie chorobami šírenými hmyzom (väčšinou komármi) a pavúkovcami (kliešte), napr. na misiu v džungli.

>>Prečítajte si rozhovor s vojenským poradcom o ochrane pred hmyzom a kliešťami

Akú cenu má Mosqiteer a kde ho kúpiť. Ako dlho vydrží?

Cena Mosqiteera, hmyzu odpudzujúceho náramku sa môže líšiť v závislosti od prebiehajúcich propagácií. Momentálna bežná cena je najmenšia cena aká bola kedy zaznamenaná, v zľave stojí iba 23€ a môže vydržať až 4 týždne používania. Tento produkt je možné nájsť iba v internetových obchodoch, ako je napríklad amazon alebo oficiálna webová stránka výrobcu. Vzhľadom na to, že tento produkt nie je k dispozícii v lekárňach, odporúčame ho kúpiť v oficiálnom obchode distribútora. Iba takto garantujeme nákup originálneho produktu.

Výrobca odporúča – ak momentálne nepoužívajte náramok – uložte ho vo vzduchotesnom sáčku, ktorý je súčasťou prístroja. Týmto spôsobom produkt dlhodobo nestráca vlastnosti a môže byť použitý až mesiac.

 Mosqiteer – recenzie a komentáre používateľov

Výrobok je na trhu nový, ale už na neho existujú prvé recenzie a komentáre. Nižšie uverejňujeme niekoľko z nich (pôvodné podpisy boli uchovávané).

Marika (18 rokov) : Na nasledujúcu dovolenku som sa rozhodla ísť kempovať. Vždy to bol môj sen a teraz, keď som dospelá, to konečne môžem urobiť. Ale matka ma varovala, že takéto cesty často nekončia dobre … Okrem komárov sú nebezpečné tiež kliešte. Preto som hľadala nejaký dobrý prostriedok a tak som narazila na Mosqiteer online. Náramok je nastaviteľný a môžem si vybrať svoju vlastnú farbu. Nehovoriac o tom, že je vodotesný a dá sa ľahko dezinfikovať! Myslím, že výrobca presne vedel, čo robí, pretože je to perfektné riešenie pre dovolenkové výlety 🙂 Po vyskúšaní tohto produktu za posledných pár víkendov som potešená. Komáre ma nekúsali, mohla som ľahko spať cez niekoľko nocí v stane a vrátil sa domov bez kliešťov. Čo sa žiaľ nedá povedať o mojich priateľoch, ktorí na nich nemali tú vec. Po poznaní pozitívnych výsledkov použitia tohto náramku okamžite objednali Mosqiteer v množstve niekoľkých. Myslím, že je to úžasné riešenie pre dovolenku a ďalšie.


Andrej (54 rokov) : Som horár a mám tendenciu často naraziť na komárov. V podstate sú všade … Kvôli môjmu povolaniu, sa pred nimi musím nejako chrániť. Moja žena našla niekde reklamu na Mosqiteer a navrhla, aby som to vyskúšal. Netušil som, čo to vlastne bolo. Ukázalo sa, že je to špeciálny náramok, ktorý nám umožňuje odpudzovať hmyz prirodzeným spôsobom. Myslel som si, že to môže byť pre moje vnúčatá dokonalé riešenie, keď chcú so mnou ísť okolo lesa. Kúpil som si jeden na otestiovanie, niekoľkokrát som si ho nasadil a naozaj to funguje! Som pozitívne prekvapený, pretože som nevidel ani jediný hmyz bzučať v okolí. Komáre zostávajú preč aj odo mňa. Myslím, že si pre moju celú rodinu objednám ešte niekoľko tých náramkov.

Mosqiteer – naše recenzie

super productVäčšina recenzií spoločnosti Mosqiteer nám umožňuje dospieť k záveru, že tento produkt plne vyhovuje očakávaniam zákazníkov. Používatelia tvrdia, že toto riešenie funguje presne tak, ako výrobca sľúbil. Produkt účinne odpudzuje hmyz, najmä komáre, čo je perfektné pre všetky druhy výletov. Ak by sme zhrnuli používateľské recenzie, odporúčame Mosqiteer ako riešenie proti hmyzu. Ak ste tiež použili tento prostriedok a chcete sa podeliť o svoje skúsenosti, pozývame vás, aby ste zanechali komentár!

Tento náramok používajú aj americkí vojaci! Kliknite sem a vyriešte problém OTRAVNÝCH komárov a NEBEZPEČNÝCH kliešťov raz a navždy!

Súvisiaci príspevok

31 myšlienky na “Mosqiteer – náramok, ktorý odpudzuje hmyz a kliešte. Vyzerá ako smartwatch

 1. vynikajúci produkt! a tak kreatívny, nielenže to vyzerá ako štýlové hodinky, ale skutočne funguje! Odpudzuje nielen hmyz, ale aj kliešte 😮 Už som si ich kúpil niekoľko vopred 😀

  1. kúpil som si ho priamo od výrobcu na jeho webovej stránke. Všimol som si, že náramky sú hypoalergénne, takže som nedostal žiadnu vyrážku, ako obvykle.

 2. ako si vedel, že som si to objednal tam? Hádam, že asi preto to nefunguje :/ ja hlupák, myslel som si, že by som trochu ušetril … a pozrite sa, ako to dopadlo

 3. skvelý doplnok! obzvlášť dôležitý, keď máte deti a chcete s nimi isť na výlet do prírody 🙂 náramky odpudzujú komáre, muchy a iný hmyz. Cena je slušná, stavím sa, že existujú lacnejšie náprotivky, ale pochybujem, že fungujú.

 4. Žijem a pracujem na vidieku, takže je tu veľa múch a kliešťov,všade som hľadal nejaké riešenie. Moja dcéra navrhla, aby som vyskúšala tieto Mosqiteer náramky alebo niečo také. A viete čo ? fungujú! Je to úžasné, taká malá malá vec, a napriek tomu odpudzuje hmyz 😮 Mám chuť hromadne ich nakúpiť a rozdať ich rodine.

 5. Hej, ako sa máte 😛 ja a moja priateľka sme minulí víkend boli pri jazere. Samozrejme, hmyz je na takých miestach bežnou vecou, ale s týmito náramkami to bolo jednoduché! Nie je na nás jediný kúsanec, alebo malý priateľ, ktorý sa s nami poflakuje (kliešť) , Takže môžem úprimne povedať, že to funguje.

 6. Môj syn je alergický, a rád by som bol schopný chrániť ho pred hmyzom. Neviem, či by som mal kupovať mosqiteer. Odporučili by ste to niekomu s alergiami?

  1. žiadne starosti! Som alergický na veľa vecí a mosqiteer je úplne prirodzený. Nebudete si ani pamätať, že ho máte na zápästí, je to tak dobré, že to ani necítite

 7. Náramky vytvárajú prirodzený ochranný štít proti hmyzu, zelená farba sa dokonale hodí k prírode. sú ekologické a je to úžasné 😛

 8. viete si predstaviť, že môj manžel a ja plávame s týmito náramkami pravidelne a stále fungujú ? Divné, nie? Myslela som, že sa zrejme opotrebujú v priebehu času, ale sú nielen vodotesné, ale aj odolné.

 9. musíme sa pred tými klieštami nejako chrániť! sú jednými z najnebezpečnejších pavúkovcov! Dajte si na ne ! a skontrolujte sa hneď po návrate domov!

 10. chrobáci sú nechutní, mali by všetci zmiznúť. Myslím, že vyskúšať tieto náramky, aspoň sa na nich nebudem musieť pozerať

 11. Smrtelne sa bojím včiel! Keď som bol malý, jedna ma bodla, dodnes mám z toho traumu. Niekedy dokonca nejdem ani von, len aby som ich nemohol stretnúť na svojej ceste. Našťastie moja mama mi dala Mosqiteer a už sa nemusím báť 😀 Môj strach sa trochu zmenšil, cítim sa dobre.

 12. hej ahojte. Práve si užívam pri vode! slnko svieti, všetko je pekné a teplé: P mám na sebe náramok moquiteer, takže sa nebojím ničoho: P

 13. Už dlhé roky jazdím na koni, zvlášť rada jazdím na nádherné miesta. Ale niekedy sa vrátim s kliešťom. Nie je to pekné, vždy sa musím nechať otestovať, aby som zabránila chorobám. Som strašne znepokojená, že nakoniec dostanem Boreliózu alebo nejakú inú srač… Kúpila som Mosqiteer a zatiaľ som v poriadku.

 14. Mosqiteer funguje skvele! žiadne známky komárov a kliešťov, takže sa nemám na čo sťažovať. Výrobok vykonal svoju prácu.

 15. Stále som videl hmyz, bol skoro všade. Chcel som sa zbaviť týchto vecí a kúpil som si náramky. Som spokojný s výsledkami 🙂 Úspešne odpudzujú hmyz

 16. Komáre nemajú žiadnu šancu proti Mosqiteer! Je to efektívny prostriedok proti hmyzu, testoval som to sám. Stojí za to kúpiť, veľmi doporučujem!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *