1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (587 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...

Ling Intelligence – Recenzie a výsledky používania – Výučba jazykov

Ling Intelligence - Recenzie a výsledky používania - Výučba jazykov

Boli ste niekedy zastavení na ceste cudzincom a nemali ste tušenie, ako odpovedať? Už ste odišli na dovolenku do zahraničia a nemohli ste si objednať pizzu? Hľadáte dobre platené zamestnanie, ale vyžadujú, aby ste vedeli cudzie jazyky? Mnoho ľudí čelí takýmto problémom, ale nie je to tak, že by ste ich nemohli obísť. Znalosť jazykov je dnes veľmi cennou zručnosťou. Stále viac zamestnávateľov hľadá ľudí, ktorí môžu hovoriť aspoň dvoma cudzími jazykmi. Je tiež ľahké získať podporu, keď ste viacjazyčný. Jazykové bariéry nás obmedzujú, keď cestujeme a objavujeme svet. Veľa ľudí by chcelo hovoriť rôznymi jazykmi, ale existuje presvedčenie, že to nie je tak jednoduché. Možno sú to jednoducho len metódy, ktoré sme doteraz používali, neboli dostatočne účinné! Rovnako ako vek, hovoríme sami sebe, že sa budeme len ťažšie učiť jazyky. Existuje veľa ospravedlnení, ktoré nás vedú k tomu, aby sme upustili od našich ambícií. V poslednej dobe boli dvaja ľudia Juraj Hronec a Harold Linberg, ktorí sa rozhodli osloviť ľudí a vytvorili veľmi efektívnu multimediálnu platformu na výučbu jazykov nazvanú Ling Intelligence.

Je to metóda, ktorá umožňuje rýchlo sa naučiť cudzí jazyk. V tomto článku sa pozrieme bližšie na Ling Intelligence. Tvorcovia uisťujú, že touto metódou sa veľmi rýchlo učíme jazyky ako napríklad: angličtina, nemčina, francúzština, japončina alebo švédčina. Čo je to a z čoho to pozostáva? V tomto článku sa pokúsime to vysvetliť.

Ling Intelligence – Popis

Ling Intelligence - Recenzie a výsledky používania - Výučba jazykov

Ling Intelligence je prelomová metóda výučby jazykov automaticky, navrhnutá dvoma tvorcami. Prvým z nich je Juraj Hronec, prekladateľ, učiteľ s 15 ročnými skúsenosťami s vyučovaním jazykov. Počas všetkých týchto rokov používal na svojich študentoch veľa rôznych vyučovacích metód. Spolu s Haroldom Linbergom zhromaždili svoje vedomosti a skúsenosti a vytvorili efektívny vzorec. Výsledkom bolo vytvorenie Ling Intelligence, ktorá nám umožňuje neučiť sa nový jazyk neuveriteľne efektívne, za veľmi krátky čas.

Ako funguje Ling Intelligence?

Takto tvorcovia opisujú, ako funguje program Ling Intelligence:

  • Vďaka pozoruhodnému pokroku vo vzdelávaní nebudeme odrádzaní od ďalšieho vzdelávania. Skutočnosť, že sa každý deň zlepšujeme, nám nedovolí prerušiť kurz (čo je zvyčajne prípad dlhodobých kurzov). Vďaka našim úspechom budeme cítiť motiváciu k tomu, aby sme sa zlepšovali každý deň.
  • Ling Intelligence obsahuje cvičenia, ktoré stimulujú obidve cerebrálne hemisféry, čo vedie k vytvoreniu asi 15-krát viac neurónových sietí. Uľahčuje memorovanie, čo uľahčuje učenie. Po nejakom čase si ani neuvedomíte, ako rýchlo ste sa naučili toľko vecí bez veľkého úsilia.
  • Váš mozog bude pracovať päťkrát efektívnejšie. Zlepšíte rýchlosť zapamätania si a stimulujete vašu myseľ.

Ling Intelligence – Výsledky, ktoré platforma môže dať

Tvorcovia tejto metódy sú si tak istí svojou efektívnosťou, že dokonca zaručujú vrátenie peňazí, ak nebudete spokojní s výsledkami. Uisťujú nás, že je to spoľahlivý a účinný spôsob učenia sa jazykov. Kurz Ling Intelligence nám hovorí o nasledujúcich výsledkoch:

Ling Intelligence - Recenzie a výsledky používania - Výučba jazykov

  1. Zvládnutie jedného z vyššie uvedených jazykov za iba 14 dní.
  2. Po ďalších 14 dňoch sa učíte jazyk na strednej úrovni.
  3.  Rozšírenie odbornej kvalifikácie a osobného rozvoja.
  4. Zbaviť sa jazykovej bariéry, byť otvorený cestovaniu a vytváraniu nových priateľov.

Ling Intelligence – Čo ho odlišuje od ostatných metód výučby jazykov?

Spoločnosť Ling Intelligence bola vytvorená profesionálmi na vysokej úrovni s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výučby jazykov a všetkých potrebných znalostí. Vďaka tomu je táto metóda presne prispôsobená potrebám obyčajných ľudí, ktorí sa chcú rýchlo naučiť cudzí jazyk. Nie je to taká platforma ako ktorákoľvek iná, ktorú môžeme nájsť na internete, pretože je to prispôsobenie kurzu očakávaniam a zručnostiam študenta, ktoré robia metódu vyučovania jazykov Ling Intelligence tak efektívnou. Platforma účinne stimuluje mozog do konania, zameriavajúc sa na oblasť, ktorá sa stará o zapamätanie si nových vecí. Vďaka tomu sa nielenže budete učiť jazyk rýchlejšie, ale aj vám pomôže naučiť sa nové veci v budúcnosti. Ostatné metódy sú zastarané a nie sú prispôsobené modernej dobe, keď ľudia nemajú veľa času, a touto revolučnou metódou sa naučíte nový jazyk rýchlo a čo je dôležité s potešením.

Ling Intelligence - Recenzie a výsledky používania - Výučba jazykov

Ling Intelligence – Koľko za to? Kde ho kúpiť?

Existuje veľa platforiem a metód na trhu s veľmi podobnými, ak nie úplne rovnakými menami, takže je ľahké byť zmätený a kúpiť niečo, čo nás nebude uspokojovať, nehovoriac o tom, že to bude plytvanie peňazí. Preto odporúčame, aby ste si ho zakúpili priamo z webových stránok vydavateľa, čo je vždy najlepší a najspoľahlivejší zdroj. Môžete si byť istí, že objednávate originálnu platformu Ling Intelligence, ktorú vytvorili profesionáli spomínaní skôr. Stojí tiež za to spomenúť, že web vydavateľa často hostí množstvo rôznych zliav, čo vám umožní kúpiť Ling Intelligence ešte lacnejšie!

Ling Intelligence – Komentáre od čitateľov

Máme čoraz viac pripomienok od ľudí, ktorí vyskúšali Ling Intelligence. Rozhodli sme sa zverejniť niektoré z nich s povolením autorov:

Klára, Banská Bystrica

Pracujem v medzinárodnej marketingovej spoločnosti a už dlho čakám na povýšenie. Jedinou prekážkou na ceste k novej pozícii bola moja neexistujúca angličtina. V dnešnom podnikateľskom svete je to nevyhnutné. Bol to Ling Intelligence, ktorý mi konečne pomohol efektívne sa naučiť jazyk. Trvalo mi to len dva týždne, aby som mohla slobodne hovoriť po anglicky! Už nezabúdam na nové slová a tento pondelok je môj prvý deň na novom mieste! 🙂


Róbert, Levoča

Vďaka Ling Intelligence si môžem splniť moje sny o cestovaní. Neznalosť jazykov je to, čo ma vždy veľmi obmedzovalo pri cestovaní. Ale odkedy som si kúpil Ling Intelligence som sa naučil nielen jeden, ale dva jazyky! Je tomu ťažké uveriť, pretože od začiatku školy som vždy bojoval s učením a nikdy som si nemohol nič zapamätať. A teraz? Teraz angličtina a španielčina sú pre mňa úplná malina;)

Ling inteligencia – Recenzie platformy

Aby sme vám ukázali nezaujaté názory, hľadali sme hlasy a pripomienky od ľudí, ktorí ukončili učenie alebo sú uprostred neho. Nie je tam veľa z nich, pretože je to pomerne nová, inovatívna metóda, ktorá bola iba krátko na našom trhu. Ukázalo sa však, že automatický vzorec Ling Intelligence je neuveriteľne efektívny. Napriek svojmu mladému veku má veľa nasledovníkov. Názory na ňu sú takmer jednomyseľné a jednoznačne hovoria, že duo Juraj Hronec a Harold Linberg vytvorili naozaj účinnú metódu. Ľudia, ktorí bojovali s výučbou jazykov, celý svoj život vďaka tejto platforme zvládli nový jazyk oveľa jednoduchšie. Veľmi dobré recenzie nie sú len dôsledkom účinnej metódy, ale aj skutočnosti, že je možné ju použiť kdekoľvek. Bez toho, aby ste opustili dom, ale aj vlak, na autobusovej zastávke, pretože je k dispozícii pre všetky typy elektronických zariadení, ako sú: laptop, tablet, smartphone.

Ling Intelligence - Recenzie a výsledky používania - Výučba jazykovPrevažne pozitívne recenzie na Ling Intelligence hovoria samy o sebe o účinnosti tejto metódy. Tento neuveriteľne efektívny prístup pomohol mnohým ľuďom naučiť sa jazyk, a tak sa zbaviť jazykových bariér a obmedzení. Ak sa chcete rýchlo naučiť nový jazyk alebo ak predchádzajúce metódy učenia nevedú k požadovanému úspechu, vyskúšajte tento. Keď sme videli toľko pozitívnych pripomienok, kontaktovali sme spoločnosť a dohodli sme špeciálnu ponuku len pre našich čitateľov. Ak máte záujem a chcete sa dozvedieť viac a získať Ling Intelligence, kliknite na odkaz nižšie.

Ling Intelligence – Naučte sa rýchlo cudzí jazyk – Kliknite sem a získajte zľavu!

Súvisiaci príspevok

Profesionálna novinárka, v súčasnosti bankový zamestnanec. Financie, marketing a ekonomika sú jej špecialitou. Miluje cestovať a poznávať nové kultúry. A fanatický fanúšik kapely Queen.