1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (76 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...

On pozná 22 jazykov! História polyglota, ktorá priniesla revolúciu v štúdiu cudzích jazykov

harold-linberg-top

„Žiješ toľkokrát, koľko poznáš jazykov“ – to je pravda, ktorú opakoval slávny a prominentný polyglot Harold Linberg. Linberg je mimoriadny charakter, ktorý má jednu z najúčinnejších metód rýchleho učenia sa cudzích jazykov – Ling Intelligence.

Harold Linberg pozná 22 cudzích jazykov. To je najlepší dôkaz, že je skúsený a dôveryhodný špecialista. Rozsiahle skúsenosti mu umožnili vytvoriť dokonalú a účinnú metódu výučby cudzích jazykov. Určite príde do dejín ako ten, ktorý vytvoril najinovatívnejšiu metódu výučby cudzích jazykov. Platforma je už na Slovensku k dispozícii a každodenne sa na ňom rastie záujem. Slováci čoraz častejšie zdieľajú názory a posudzujú účinnosť Ling Intelligence. Linberg vyvolal skutočnú revolúciu vo výučbe cudzích jazykov.

Harold Linberg priniesol revolúciu vo výučbe cudzích jazykov

Harold Linberg vytvoril Ling Intelligence – multimediálnu platformu pre výučbu cudzích jazykov. Aké je tajomstvo jeho metódy? Platforma pozostáva z multimediálnych pamäťových kariet, ktoré pomáhajú učiť akýkoľvek jazyk prítomný iba za 2 týždne. Metóda Harold Linbergo pomáha zapamätať si dlhé vety a slová. Platforma urýchľuje učenie a reaguje na vývoj metód a vzdelávacieho prostredia. Použitím flashcards vytvorených Linbergomvyučujúci využije 100% svojho potenciálu.

Metóda je hodnotená ako cenovo dostupné a ľahko použiteľné. Harold Linberg vytvoril príležitosť naučiť sa cudzie jazyky, ktoré vám umožňujú učiť sa cudzí jazyk bez toho, aby ste museli stráviť hodiny s knihami a slovníky. Harold Linberg, vyučovaný skúsenosťami svojich študentov, vytvoril metódu učenia sa jazyka, ktorý uľahčuje učenie sa jazyka trápením a dlhým sedením na učebniciach.

Je len slovenská verzia Ling Intelligence?

Harold Linberg vytvoril multimediálnu platformu v mnohých jazykových verziách. Slovenská verzia je jedným z nich. Libergpoukazuje na to, že s platformou je možné nielen učiť sa po anglicky. Jazykové školy sú veci minulosti a nezaručujú efektívne a rýchle jazykové vzdelávanie. Kvalitatívnou zmenou je

Linbergometóda, ktorá umožňuje učiť sa jazyky ako napr:

  • Angličtina,sow-learn
  • Nemčina,
  • Francúzština,
  • Ruština,
  • Španielčina,
  • Taliančina,
  • Holandčina,
  • Švédčina,
  • Nórčina.

Linberg oriešenie vo forme multimediálnych flashcards je univerzálne. Karty FlashCard môžu byť použité na ľubovoľnom elektronickom zariadení – prenosnom počítači, tablete alebo mobilnom telefóne. Pomocou tejto metódy učenia sa cudzích jazykov sa môžete učiť doma a na cestách.

Ako funguje platforma Ling Intelligence?

Ling Intelligence funguje odoslaním dvojitého odkazu, ktorý ovplyvňuje rôzne hemisféry mozgu. Slovná komunikácia ovplyvňuje ľavú hemisféru a zvuk ide doprava. Dvojitý dopad platformy umožňuje efektívne jazykové vzdelávanie – mozog pracuje päťkrát efektívnejšie ako zvyčajne. Každý z nás má potenciál naučiť sa cudzie jazyky. Nedovoľte, aby sa zničil. Nezískajte príležitosť spoznať svet a profesionálny rozvoj. Nevzdávajte sa a využite platformu, ktorú vytvoril Harold Linberg, a naučte sa aspoň jeden cudzí jazyk. Žijete toľkokrát, koľkokrát budete hovoriť jazykom!

Učenie cudzích jazykov za 2 týždne – najnovšia automatická formulácia od Harolda Linberga!

Súvisiaci príspevok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *