1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Ako rýchlo schudnúť? Jedzte goji bobule! Vlastnosti, cena, názory. Kde ich kúpiť?

goji-bobule-účinky

Strata hmotnosti je proces, ktorý si vyžaduje silnú vôľu a obete. Zvyčajne je to spojené s cvičením a odopieraním si vašich obľúbených jedál. Mnoho ľudí, ktorí chcú rýchlo schudnúť, tiež používajú doplnky, ktoré pomáhajú zhodiť zbytočné kilogramy a podstupujú chudnúce diéty. Takže, čo jesť, aby ste schudli? Urýchľuje  ovocie Goji chudnutie?

Bobule goji. Čo sú zač a ako fungujú? Odrody

Goji ovocie, alebo vlastne wolfberry, pochádza z Ázie (Čína, Japonsko, Mongolsko, Taiwan, Kórea, Thajsko). Sú známe svojimi liečivými vlastnosťami. Majú veľa antioxidantov a významné množstvo nutričnej hodnoty. Obsahujú minerály prírodného pôvodu, ako je zinok, vápnik, betain, fosfor, selén, železo alebo meď. Používajú sa ako spaľovače tukov. Sú tiež známe svojimi vlastnosťami, ktoré odďaľujú proces starnutia a posilňujú odolnosť tela, ako aj čistenie toxínov.

Ovocie nesúce plody v podobe bobulí pochádzajú z dvoch odrôd – čínska vlčie kôra (Lycium chinense) a šarla (Lycium barbarum). Prvý je nižší, má dlhšie listy a plody a viac tŕňov. Druhý variant – barbarum – je vyšší, má menej tŕňov a je menej citlivý na nižšie teploty, avšak kvôli menej bohatej ovulácii je čínska odroda vhodnejšia ako liečivá rastlina.

goji-bobule-diéta

Aké sú vlastnosti goji bobulí? Účinky:

  • Chudnutie – odstránenie nadváhy a chudnutie
  • Zrýchlite si metabolizmus,
  • Zlepšite si stav pokožky.
  • Posilnenie odolnosti tela,
  • Odstránenie celulitídy,
  • Zníženie stresu a zvýšenie odolnosti voči stresu,
  • Poskytovanie energie.

Goji bobule a chudnutie. Kde ich kúpiť? Aká je ich cena?

Goji bobule sú súčasťou mnohých prípravkov a doplnkov na chudnutie. Sú k dispozícii aj v bežných obchodoch a aukčných portáloch. Cena za nespracované bobule je cca. 7€ / kg a líši sa v závislosti od obchodu.

Goji bobule a toxicita. Sú jedovaté?

goji-bobule-názory

Je dobré vedieť, že zelené a nezrelé plody goji obsahujú toxické látky. Užívanie zrelého ovocia je úplne bezpečné, dokonca aj v prípade variácie barbarum, zrelých plodov, ktoré obsahujú stopové množstvá látok povžovaných za škodlivé pre ľudí.

Goji bobule – recenzie

Na internete môžete nájsť rôzne názory na účinnosti produktov, ktorých zloženie je založené na goji bobuliach. Nie všetky sú rovnaké. Všetko závisí od toho, s akým produktom sa stretnete. Nižšie uvádzame dva odlišné názory na použitie rôznych prípravkov obsahujúcich goji bobule (pôvodné pseudonymy zostali).

hive: Mám problémy s metabolizmom a tým aj tendenciou k nárastu hmotnosti. Veľmi rýchlo mám nadváhu. Nemôžem s tým nič robiť. Navštívila som ordinácie rôznych špecialistov, ktorí mi pomohli a zaručili, že rýchlo schudnúť sad á s použitím tejto alebo tej strave. Žiadna z nich však nefungovala. Na internete som našla Biovea Goji Berry a rozhodla som sa to vyskúšať. Dodržala som odporúčania výrobcu, ale nevšimola som si uspokojivých výsledkov. Vôbec som nestratila váhu, ale mám dojem, že mi celulitída klesla.

Eva, 50: Celé roky bojujem proti celulitíde. Použila som už stovky prípravkov, krémov a doplnkov. Nič nepomohlo. Viem, že celulitída je výsledkom nadváhy. Nie je veľká, ale je viditeľné a efektívne znižuje moje blaho. Ani cvičenie, ani špeciálne tréningy a usporiadaná diéta nepomáhajú. Videla som reklamu na GojiBerry500. Aký je môj názor? Produkt nefunguje tak, ako je opísané v ponuke. Nezaznamenala som žiadne úbytky na váhe ani celulitíde. Musím sa pozrieť po niečom inom.

Goji ovocie – názor redaktorov

Pri výbere prípravkov na chudnutie alebo tabliet vyrobených z goji odporúčame opatrný a dôkladný prístup k zárukám výrobcu. Najlepšie je používať prípravky, ktoré už otestovali používatelia, ktorí dokážu potvrdiť ich účinnosť.

>>Kúpiť Chocolate Slim – výrobok, ktorý využíva silu goji bobule!!<<

Súvisiaci príspevok

3 myšlienky na “Ako rýchlo schudnúť? Jedzte goji bobule! Vlastnosti, cena, názory. Kde ich kúpiť?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *