1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 3,30 out of 5)
Loading...

Germitox – čo je to? Zloženie, účinky, názory

germitox

Parazitizmus je čoraz bežnejšou chorobou u ľudí a príznaky infekcie sa môžu značne líšiť. Parazity (napríklad škrkavky alebo pásomnice), najčastejšie sa vyskytujúce v zažívacom systéme, prispievajú k rozvoju mnohých chorôb. Nežiaducich hostí sa môžeme účinne „zbaviť“ ako bylinami tak aj príslušnými doplnkami. Jedným z nich je Germitox. Umožní vám efektívne zbaviť sa parazitov z tela?

Germitox – čo je to?

Germitox je prípravok, ktorý chráni pred parazitmi orgány, ako je srdce, pečeň, pľúca a pokožka, a tiež zlepšuje celkové zdravie.

Podľa výrobcu je to bezpečný a certifikovaný výrobok, ktorý odporúčajú hematológovia, účinný aj pri detoxikácii organizmu.

Germitox – zloženie a účinky

germitox-účinky

Prípravok zahŕňa lekárske rastliny (zloženie bylín s antiparazitárnou aktivitou) zozbierané na neznečistených miestach. Medzi hlavné komponenty prípravku Germitox patrí:

  • rašelina – zničí parazity v každej fáze vývoja, vylučuje toxíny z tela,
  • centuriu – podporuje hojenie rán a má protizápalový účinok a zabraňuje krvácaniu, podporuje regeneráciu poškodených tkanív a orgánov,
  • voňavá čiapočka – obnovuje črevnú mikroflóru, chráni proti parazitnej infekcii.

Zo strany výrobcu sa zdá, že doplnok Germitox má zabezpečiť protiparazitickú ochranu vnútorných orgánov. Špecifickosťou je odstránenie infekcie parazitných vajíčok, eliminovať alergickú dermatitídu a eliminovať príznaky anémie bez toho, aby spôsobili vedľajšie účinky, ako sú závraty alebo problémy s pamäťou. Výrobca zaručuje, že prípravok:

  • zlepšuje stav pokožky, vlasov a nechtov,
  • zlepšuje fungovanie imunitného systému,
  • zlepšuje tráviace funkcie čriev,
  • eliminuje bolesť svalov a kĺbov.

>>Ako efektívne a bezpečne eliminovať parazity, ktoré žijú v našom tele?<<

Germitox – recenzie

germitox-parazity

Germitox je nový produkt na slovenskom trhu. Nenašli sme príliš veľa názorov na online fórach o jeho účinkoch. Citujeme niekoľko z tých, ktoré sme našli.

Dorota, 34. Na niekoľko týždňov mám okolo očí tmavé kruhy. Neviem, čo to spôsobuje. Okrem toho sa začali problémy s pokožkou a časté prechladnutia. Stala som sa nervóznou a mala som problémy so spánkom. Nemyslela som si, že to môže byť parazitmi. Ukázalo sa, že moje telo bolo infikované parazitmi. Germitox som našla na internete. Skúsila som ho ale nie som úplne spokojná. Symptómy infekcií parazitom nezmizli. Stále mám parazity v črevách.

Juraj , 52 rokov. Vedel som, že existujú ľudské parazity, ale nikdy som si nemyslel, že by som ich mohol mať sám. Začal som si všimnúť príznaky niekoľko týždňov dozadu. Mal som dojem, že ide o nejakú chorobu. Ukázalo sa, že časté ochorenia, bolesti svalov a kĺbov sú klasickými príznakmi parazitov. Hľadal som účinný prostriedok a prišiel som na Germitox. Som po liečbe a som spokojný v podstate. Pravdepodobne mi neposilnil imunitu, ale aspoň som sa nezbavil parazitov.

Germitox – redakčný názor

Po analýze zverejnených stanovísk neodporúčame používať tento prípravok. Príliš málo pozitívnych účinkov nás nepresvedčuje, aby sme odporučili Germitox ako účinný prostriedok na zbavenie sa parazitov z vášho tela. Existuje veľa náznakov, že liek pomáha zbaviť sa príznakov infekcie parazitmi, ale neodstraňuje ich z tela. Podľa názoru nie je opatrenie úplne účinné a nefunguje tak, ako výrobca sľubuje.

Používali ste Germitox? Aké sú vaše názory? Pozývame vás do diskusie v komentároch.

Súvisiaci príspevok

7 myšlienky na “Germitox – čo je to? Zloženie, účinky, názory

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *