1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (524 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...

Fusion FuelSaver – šetrí palivo a šetrí domáci rozpočet. Zoznámte sa s pinom

fusion-fuelsaver-top

Na trhu existuje zariadenie, ktoré obmedzuje spaľovanie v automobile. Jedným z nich je Fusion FuelSaver. Skutočne šetrí palivo? Ak áno, koľko ušetríte mesačne? Skontrolujte, čo si myslia užívatelia. Ďalšie informácie o účinkoch zariadení, recenziacha, cenách.

Všetci používatelia štyroch kolies vedia, že auto generuje náklady. Je to bezpodmienečná „peňažné krabička“, ktorá vyžaduje nepretržité pridávanie peňazí. Poplatky za OC a servis je jedna vec. Výdavky na pohonné hmoty sú však prísnejšie. Našťastie sumy, ktoré míňame na benzín, naftu alebo LPG každý mesiac, sú trochu predvídateľné a čo je ešte dôležitejšie, je možné ich obmedziť.

Existujú špeciálne nástroje na trhu, ktoré znižujú spotrebu paliva. Jedným z nich je palivový magnetizéra Fusion FuelSaver. Ako to funguje a naozaj funguje? Ako to použiť? Keď ju používate, máme naozaj šancu obmedziť naše výdavky na pohonné hmoty?

Fusion FuelSaver – inštrukcie, inštalácie. Funguje na naftu?

Výrobca prehlasuje, že inštalácia Fusion FuelSaver nevyžaduje žiadne špeciálne zručnosti. Najdôležitejšie nie je, aby ste pri výbere potrubia urobili chybu (musí to byť palivové potrubie).

Inštalačná príručka Fusion FuelSaver vyzerá takto: montáž mechanické Fusion Fuelsaver

  1. Otvorte kapotu, nájdite palivovú hadicu a vyberte miesto, kam chcete zariadenie nainštalovať.
  2. Upevnite prístroj na vybrané miesto na palivovom potrubí. Kábel musí byť medzi dvoma časťami zariadení.
  3. Pre väčšiu stabilitu použite plastový lem pripojený k zariadeniu. Rameno musí prejsť otvorom v hlavnom kanáli zariadení. Mal by byť utiahnutý a po upnutie – v prípade potreby – odrezať zvyšnú nepotrebnú časť plastového ráfiku.

To je všetko – ak sme prešli týmito tromi krokmi, zariadenie je správne nainštalované. Výrobca zabezpečuje, že Fusion FuelSaver funguje aj v prípade, že je motor naftu.

Čo vám Fusion FuelSaver dáva? Aplikačné efekty – úspora paliva? 

Producent Fusion FuelSaver zaisťuje, že použitie magnetizéra bude prospešné vo forme úspor peňazí. Nižšia spotreba paliva sa priamo premietne do nižších nákladov na používanie automobilov..

Autor tvorca zariadenie deklaruje:family-in-car

  • Až o 20% nižšia spotreba paliva
  • Zvýšte výkon motora až na 5 HP
  • Zníženie emisií škodlivých zlúčenín o 40-50%

Sú vyššie uvedené uistenia realita?

Fusion FuelSaver – recenzie. Koľko môžete vynaložiť na pohonné hmoty?

Fusion FuelSaver je nový produkt, ale naše pozorovania ukazujú, že už získala skupinu spokojných užívateľov, ktorí o ňom vyjadrujú pozitívne recenzie. Pre používateľov, ktorí kontrolujú produkt, zariadenie skutočne znížilo spotrebu paliva.

Nižšie sú komentáre užívateľov, ktorí zariadenie používali (pôvodná prezývky boli zachované).

Tomaskral: Po inštalácii sa spotreba paliva skutočne znížila. Predtým auto spálilo asi 9 litrov, po inštalácii kleslo na viac ako 7 litrov (automobil Opel Signum, motorová nafta).


Azazel93: Mala som pochybnosti, pravdepodobne by som to sama nekúpila, ale dostala som ju ako darček, takže ma to nijako nestojí. Ukázalo sa, že auto začalo spáliť menej. Ak by to nebol dar, stratil by som šancu na veľa úspor (asi 400 EUR mesačne).


Bart: Odporúčam to, pretože vám umožňuje ušetriť peniaze. Pri svojej jazde ušetrím asi 200 EUR mesačne.

Ako ušetriť palivo? Fusion FuelSaver – redakčný recenzie

Recenzie a pripomienky užívateľov ukazujú, že inštalácia Fusion FuelSaver znižuje spotrebu paliva, ktorá sa priamo premieta do úspor hotovosti. Držiteľom záznamov sa podarilo ušetriť niekoľko sto zlotých mesačne.     

Vzhľadom na pozitívne názorom užívateľov odporúčame Fusion FuelSaver ako účinnú metódu šetriť palivo a peniaze. Ak chcete platiť menej za benzín alebo olej, mali by ste vážne uvažovať o nákupe tohto zariadenia.     

Súvisiaci príspevok

Profesionálna novinárka, v súčasnosti bankový zamestnanec. Financie, marketing a ekonomika sú jej špecialitou. Miluje cestovať a poznávať nové kultúry. A fanatický fanúšik kapely Queen.