1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...

Fungalor – čo to je? Účinky, zloženie, cena

fungalor

Plesňové infekcie sú nevzhľadným problémom. Mykózou sa môžeme infikovať kdekoľvek. Ide o infekčné ochorenie spôsobené patogénnymi hubami, najčastejšie typu Candida. Mykóza kože a nechtov je najčastejšou formou ochorenia. Existujú účinné prípravky na príznaky tohto kožného ochorenia?

Fungalor – čo to je? Účinky

Fungalor je protiplesňový prípravok. Jeho úlohou je odstrániť príznaky a príčiny mykózy. Výrobca tvrdí, že prípravok lieči mykózu bez ohľadu na jej štádium. Podľa výrobcu je výrobok navrhnutý tak, aby:

 • liečil plesňové infekcie,
 • obnovoval štruktúru nechtov,
 • inhiboval vývoj zápalových procesov.

Výrobok má preniknúť do hlbokých vrstiev kože a odstrániť zdroj hubových infekcií. Krém sa môže použiť v prípade agresívnej hubovej infekcie, ako aj na profylaktické účely. Ako zdôrazňuje výrobca, neexistujú žiadne kontraindikácie pri používaní výrobku. Navyše, použitie činidla nemá žiadne vedľajšie účinky. Podľa ponuky môžu byť bez problémov použitý doma.

Pozri tiež: Táto inovatívna príprava odstráni všetkých parazitov z tela. Skontrolujte názory ľudí, ktorí používajú túto metódu.

Fungalor – zloženie

Výrobca zabezpečuje, aby prípravok obsahoval účinné zložky s antifungálnou aktivitou. Hlavnými komponentmi sú:

 • Klimbazol – má inhibovať rast húb, zmierniť svrbenie. Predpokladá sa, že zničí bunky huby a zablokuje vývoj nových zápalov,
 • Farnesol – uzatvára potné žľazy, brániť rastu baktérií. Okrem toho má byť antiseptický a dodá nohám kvetinovú vôňu,
 • Vitamín E – má zmäkčovať pokožku a eliminovať jej odlupovanie,
 • Esenciálny olej – má vyvolávať pohodlný pocit chladenia, dáva nohám príjemný zápach,
 • Methylparaben – má silný antiseptický účinok a bojuje proti podráždeniu,
 • Lanolín – preniká do hlbokých vrstiev kože, má ju zmäkčovať a zvlhčovať.

Fungalor – aplikačné efekty

fungalor-cena

Výrobca zabezpečuje, že použitie prípravku prispeje k:

 • zmierneniu svrbenia nôh,
 • vyriešenie odlupovania kože z nôh,
 • rekonštrukcii infikovaných oblastí,
 • zabráneniu opakovaniu sa mykózy,
 • zníženiu nadmerného potenia sa nôh,
 • zmäkčeniu pokožky.

Fungalor – ako ho používať?

Výrobok sa má aplikovať na suchú a premytú pokožku. Výrobca odporúča vtieranie krému medzi prsty, na nohu a okolo nechtov. Krém by sa mal vtrieť do jeho úplnej absorpcie. Je určený pre každodenné použitie. Výrobca odporúča používať krém na noc. Ponuka ukazuje, že prvé účinky by mali byť viditeľné po 10 dňoch používania.

Krásne a dobre upravené chodidlá? Teraz je to možné! Získajte zľavu!

Fungalor – cena

Produkt je dostupný na webových stránkach výrobcu. Nie je k dispozícii v drogériách alebo na aukčných webových. Ak sa rozhodnete si hokúpiť, odporúčame vám ho zakúpiť priamo z webovej stránky výrobcu. Aktuálna cena (vo októbra 2018) je 30€ (zľava z 60€).

Fungalor – recenzie

fungalor-posudky

 

Protihubové prípravky proti plesňam sú populárne. Mnohí používatelia oceňujú voľnosť prepravy a jednoduché používanie. Tu je niekoľko recenzií:

Anna, 34: Milujem chodiť do bazéna. Avšak po istom čase som si všimla, že sa moje nohy začali odlupovať. Nechty začali šednúť a svrbieť. Ukázalo sa, že som chytil nejakú pleseň. Začala som hľadať nejaké lieky bez lekárskeho predpisu na internete. Vyskúšala som Fungalor. Dodržala som odporúčania výrobcu a … Všimla som si minimálneho zlepšenia. Nohy sú menej šupinaté a voňajúce pekne. Nestačí to však na to aby som mohla odporučiť tento výrobok všetkým.

Jozef, 40 rokov: Pálenie, svrbenie a šupinatá pokožka. Po niekoľkých návštevách sauny som si takmer istý, že ide o mykózu. Príznaky to naznačujú. Nechcel som konzultovať špecialistov a rozhodol som sa niečo hľadať sám. Na internete som si všimol ponuku na Fungalor. Rozhodol som sa, že to akúsim. Použil som to presne po dobu jedného mesiaca. Bohužiaľ som si nevšimol uspokojivé výsledky. Svrbenie sa nezastavilo, plocha nechtov sa nezotavila, ale zbavil som sa odlupovania kože.

Fungalor – názor redkcie

Názory používateľov hovoria samé za seba. Tento produkt nie je účinným antifungálnym činidlom. Podľa niektorých recenzií zmierňuje niektoré príznaky kožného ochorenia, ale príčinu neodstraňuje. Produkt nespĺňajú v plnej miere prísľuby a záruky výrobcu. Z tohto dôvodu neodporúčame používať tento výrobok. Konečné rozhodnutie je však na vás.

Použili si tento krém? Pomohol vám yriešiť hubové infekcie? Pozývame vás, aby ste vyjadrili svoje názory v komentároch.

Súvisiaci príspevok

4 myšlienky na “Fungalor – čo to je? Účinky, zloženie, cena

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *