1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (351 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...

FatBlocker Patches – sú tieto náplasti na chudnutie účinné? Cena, recenzie, účinky, kde kúpiť

slim-fatblocker-patches-top

Dokáže vám FatBlocker Patches pomôcť rýchlo schudnúť vďaka chudnúcim náplastiam? Skontrolovali sme, čo o tom vravia jeho používatelia. Zistite, aké sú ich recenzie a ako popisujú účinky liečby.

Ako rýchlo schudnúť? Je to otázka, ktorú sa mnohí ľudia určite pýtajú. Dnešný trh ponúka rôzne produkty, ktoré vám pomôžu zhodiť zbytočné kilogramy (tabletky na chudnutie, krémy, spreje atď.) A ich výrobcovia prehlasujú, že vám umožňujú schudnúť aj bez špeciálnych diét na chudnutie a fyzické cvičenie.

Tradičné chudnutie nie je jednoduchý proces, to je dôvod, prečo veľa ľudí, ktorí chudnú siahnu hneď po takýchto doplnkoch. Jedným z nich je FatBlocker Patches – náplasti na chudnutie. Je úplna novinka na trhu. Ako fungujú? Sú účinné? Zoznámte sa so spätnou väzbou používateľov FatBlocker Patches, ich cenu, zloženie a či je to bezpečné. Zistite, kde ich kúpiť a ako ich používať.

FatBlocker Patches – čo sú zač? Zloženie a bezpečnosť náplasti na chudnutie

FatBlocker Patches sú náplasti na chudnutie. Podľa výrobcu je ich účinnosť určená špeciálnym vzorcom založeným na transdermálnom systéme, ktorého cieľom je zabezpečiť konštantnú rýchlosť uvoľňovania účinných látok do tela.

Výrobca zabezpečuje, že zloženie FatBlocker Patches – výťažky z bylín a aromatických olejov – je plne prírodné, takže ich použitie je úplne bezpečné – neexistujú žiadne vedľajšie účinky.

FatBlocker Patches – ako to funguje? Ako používať náplasti na chudnutie?

Použitie FatBlocker Patches je veľmi jednoduché. Náplaste sú nalepené na kožu na mieste, kde sa chcete zbaviť tuku (zvyčajne brucho). Pamätajte však, že v prípade takýchto náplastí sa zníženie tuku neuskutočňuje iba v mieste nalepenia – účinky zníženia telesného tuku sú tiež viditeľné na iných miestach tela.

Po zaschnutí náplasti ju nosíme 12 hodín a potom ju zmeníme za ďalšiu. Výrobca zabezpečuje, aby nedošlo k obmedzeniu dĺžky nosenia – môžeme tak urobiť počas dňa, počas každodenných povinností a počas noci či spánku. Ako to funguje? Metóda fungovania náplastí je založená na transdermálnosti – účinné látky obsiahnuté v nich postupne prenikajú do tela.

FatBlocker Patches – účinky použitia náplasti na chudnutie

Výrobca deklaruje, že FatBlocker Patches sú jedným z najefektívnejších spôsobov, ako schudnúť a pri ich používaní môžeme získať nasledujúce účinky:

 • odstránenie tukových tkanív v brušnej oblasti a bokoch – vďaka tomu môžu byť náplasti na chudnutie skvelým riešením pre ľudí, ktorí sa zaujímajú, ako schudnúť z oblasti brucha, čo je najťažšie miesto, kde sa zbaviť tuku,before-after-slim
 • zníženie kalorií pokrmov obmedzením množstva tuku absorbovaného telom – FatBlocker Patches viažu tuky obsiahnuté v potravinách a zabraňujú ich vstrebávaniu cez tráviaci systém, čo dlhodobo neumožňuje vytvárať tukové tkanivo,
 • výrazné zrýchlenie metabolizmu, čo tiež spôsobí rýchlejšie spaľovanie tukov, hlavne v mieste, kde sa náplasť nachádza. Z tohto dôvodu sú náplasti FatBlocker Patches obzvlášť vhodné pre tých, ktorí chcú rýchlo schudnúť na svadbu, Silvester, karneval atď.
 • zníženie chuti do jedla – vďaka látkam uvoľneným náplasťami znížime hlad a konzumujeme oveľa menej, čo tiež umožní pravidelné stravovanie počas dňa. a je ľahšie prispôsobiť sa bežným jedlám počas dňa. Úplne sa zbavíme takzvaného vlčieho hladu, čo nás vedie k nezdravým jedlám a maškrtám (napríklad sladkosti),
 • odstránenie celulitídy a strií,
 • zlepšenie sebaúcty a sebadôvery. Šíhlejší postava vám pomôže zbaviť sa komplexov súvisiacich so vzhľadom, čo zvýši kvalitu spoločenských vzťahov.

Výrobca ubezpečuje, že vďaka použitiu FatBlocker Patches môžete schudnúť až 7 kg za 2 týždne. To je dôvod, prečo sú náplasti užitočné pre tých, ktorí sa pýtajú, ako rýchlo schudnúť  5/10 kg.

Náplasti na chudnutie FatBlocker Patches – cena. Kde ich kúpiť?

Cena náplastí na chudnutie FatBlocker Patches na oficiálnej webovej stránke výrobcu závisí od zvoleného balíka.

Výrobca varuje, že je to jediný bezpečný zdroj nákupu. Pri pohľade na aukčné portály (Amazon, E-Bay) alebo on-line obchody, existuje veľké riziko, že dostanete falšovaný tovar.

Produkt nie je k dispozícii v lekárňach.

FatBlocker Patches – recenzie, fórum. Fungúju tieto náplasti na chudnutie?

super productProdukt je úplne nový, takže na slovenských webových stránkach nenájdete príliš veľa názorov na chudnutie s FatBlocker Patches. Oveľa viac komentárov je na zahraničných portáloch, kde diskutované nápalsti už získali širokú škálu fanúšikov. Názory na ne sú vo väčšine prípadov sú pozitívne. Používatelia zdôraznili, že si všimli rozdiel už po niekoľkých dňoch používania. Ich chuť k jedlu výrazne klesla, takže jedli oveľa menej a v prípade mnohých používateľov sa účinok spaľovania tukov dokonca zvýšil vo forme tepla vychádzajúceho z miesta prilepenia náplasti. FatBlocker Patches tiež pomohli znížiť nedostatky pokožky (celulitída a strije).

Niektorý z nich používali produkt ako doplnok k cvičeniu a diéte, zatiaľ čo časť založila celý proces chudnutia len na náplastiach. V obidvoch prípadoch sa účinky považovali za veľmi uspokojivé. V priemere sa užívatelia zbavili približne 10 kilogramov za mesiac. Žiadny z používateľov neuviedol výskyt vedľajších účinkov.

FatBlocker Patches – redakčný recenzie. Odporúčame ich?

Vzhľadom na pozitívne recenzie a pripomienky ľudí, ktorí podstúpili liečbu straty hmotnosti pomocou FatBlocker Patches, odporúčame to ako účinný spôsob, ako schudnúť a odpovedať tým, ktorí sa pýtajú, ako rýchlo schudnúť 5, 10 alebo viac kg. Existuje len veľmi málo prípravkov, ktoré umožňujú účinne zbaviť sa nadbytočného „tuku“, ale toto – podľa používateľov – určite stojí za odporúčanie.

Nadbytočný tuk je váš nepriateľ, ale nemáte čas na úsilie a obete? Tu je riešenie! Kliknutím získate viac informácií a získate zľavu!

Súvisiaci príspevok

33 myšlienky na “FatBlocker Patches – sú tieto náplasti na chudnutie účinné? Cena, recenzie, účinky, kde kúpiť

 1. Práve som začala používať náplasti a mám otázku, môžete zmeniť miesto, kde ste nalepili náplasť? Myslím, že som to mala na pupku, ale rada by som to dala trochu nižšie!

 2. Zdravím, zatial som si len objednal záplaty, ale mám otázku, či okrem týchto náplastí ste urobili aj nejakú zmenu stravy.

 3. Ahoj, ja som ich tiež začala používať až včera … Jedávam normálne, ale žiadne sladkosti. No, nemôžete tiež piť alkohol a kávu. Uvidím výsledky

 4. Pomohli mi, som šťastná, úprimne som neočakávala žiadne úžasné výsledky, kúpila som si to, pretože skúsim všetko. Bola som pozitívne prekvapená.

 5. Spolu s partnerom sme sa rozhodli schudnúť. Obaja sme sa rozhodli vyskúšať FatBlocker Patches náplasti. Obmedzili sme sladkosti a jedli sme 5-6 jedál denne a používali aj náplasti. Po mesiaci som stratila 17 kg a môj priateľ 14 (myslím, že trochu podvádzal : p) Teraz obaja vyzerajú skvele. Ak by ste si ho kúpili tu: https://bit.ly/2PzJxVi

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *