1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (92 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...

Bustural – Hodnotenie, výsledky, prísady – Krém na zväčšenie pŕs

Bustural | Hodnotenie, výsledky, prísady | Krém na zväčšenie pŕs

Nie ste spokojní so svojou príliš malými prsiami? Hanbíte sa, že si oblečiete šaty s veľkým štiepením? Alebo snáď vaše prsia sú krehké? Problém malých pŕs postihuje veľa žien. Nespokojnosť môže viesť k nízkemu sebavedomiu alebo dokonca k depresii. Existuje mnoho spôsobov, ako toto potierať. Jedným z riešení je plastická chirurgia, ale je to celkom drahé. Ženy sa tiež obávajú, že operácia bude úspešná a nebudú mať žiadne komplikácie. Ďalším spôsobom sú krémy, ktoré spôsobujú, že prsia sú prirodzenejšie. Na trhu je veľa produktov. Jeden z nich je Busturální. Je Bustural najlepšou voľbou?

Bustural – prísady

Bustural krém sa skladá z nasledujúcich častí:Bustural | Hodnotenie, výsledky, prísady | Krém na zväčšenie pŕs

 •  Volufilin – je založený na sarsasapogeninu, čo je fytosteroly bez estrogénové, progesterónu, glukokortikoidnou a testosterónové aktivity. Používa sa kvôli svojej funkcii, ktorá zvyšuje objem tukových tkanív (tukové bunky) v prsníkoch žien.
 • marinovať olej – funguje ako antioxidant a zároveň úspešne hydratuje pokožku.
 • Anemarrhena rhizome – rastlina tiež známa ako Zhi Mu používaná v tradičnej čínskej medicíne. Používa sa na získanie extraktu sarsasapogeninu. Je tiež úspešná v tom, že pomáha odstraňovať stripy a zlepšuje pružnosť pokožky.
 • olivový olej Citrus Aurantium Dulcis – tiež známy ako oranžový olej, je extrahovaný z koží sladkých a kyslých pomarančov lisovaním za studena. Je tu stimulovať syntézu kolagénu a posilňovať spojivové tkanivo. To tiež pomáha sprísniť pokožku a omladzovať jej vzhľad.
 • Olivový olej Vitis vinifera – jedná sa o hroznový olej bohatý na kyselinu linolovú. Rýchlo sa vstrebáva, čo z neho robí dobrý zvlhčovač. Tento extrakt funguje skvele v lekárskych formuláciách. Stimuluje regeneráciu tkanív a napomáha utiahnutie pokožky.

Bustural – Ako používať

Použitie Bustural krému je veľmi jednoduché a skladá sa z niekoľkých postupne vykonaných akcií:

 1. Aplikujte krém na čistú pokožku a potom jemne masírujte pravej prsiami, kým sa krém neabsorbuje (približne 5 až 10 minút).
 2. Opakujte akciu ľavým pŕs.
 3. Masáž obaja prsia s prstami v malých kruhoch.

Aby ste dosiahli lepšie výsledky, mali by ste krém použiť dvakrát denne na vlhkú pokožku. Krém by mal byť používaný nepretržite, aby sa dosiahlo čo najväčšieho zlepšenie veľkosti pŕs.

Bustural – Výsledky použitia

Používanie Bustural krému poskytuje významné výsledky, ako sú:

 •  Zväčšenie pŕs o dve veľkosti šálok.
 •  Zdvíhanie zúrivých pŕs.
 •  Zastavenie a zabránenie starnutia pokožky.
 •  Guľatejšie a tvárnejšie prsia.

Bustural – Recenzie

Bustural | Hodnotenie, výsledky, prísady | Krém na zväčšenie pŕsRecenzia od žien, ktoré používajú Bustural, sú veľmi pozitívne. Dámy uviedli, že tento výrobok zmenil svoj súkromný život. Vďaka krému sa ich prsia dostala značne väčšie a pevnejšie, čo im pomohlo získať ich dôveru. Ženy sa môžu pochváliť schopnosťou sebavedome obliekať šaty s veľkými, prstencovými štiepením. Tento krém získava každý deň nové stúpencov a väčšiu popularitu. Používanie je úplne bezpečné a nespôsobuje žiadne alergické reakcie. Výrobok rozhodne stojí za to odporučiť, čo je dôvod, prečo sme nižšie uviedli odkaz na web výrobcu, kde si ho môžete kúpiť (výrobca často ponúka zľavy).

UpSIZE – objednajte si teraz a získajte zľavu!

Súvisiaci príspevok

Dietetik s dlhoročnými skúsenosťami – pomohla mnohým ľuďom zbaviť sa nepotrebných kilogramov. V súčasnosti je zamestnancom zdravotníckeho a kozmetického salónu a je špecialitou na moderné kozmetické omladenie a kondicionovanie pokožky. Má veľa certifikátov a diplomov v kozmetológii.