1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 votes, average: 2,99 out of 5)
Loading...

BreastExtra – Účinky, zloženie, cena, názory

breastextra-posudky

Veľké prsia sú sen mnohých žien. Nie všetky sa však môžu pochváliť dokonalými prsiami. A čo viac, väčšina žien nemá tendenciu dať si prsné implantáty. Operácia poprsia je drahá a invazívna procedúra. Aké sú najlepšie prirodzené spôsoby zväčšenia vášho poprsia? Dokáže vám BreastExtra zväčšiť vaše poprsie bez plastickej chirurgie?

BreastExtra – čo to je?

BreastExtra je prírodný produkt v tabletách na zväčšenie poprsia. Výrobca ju prezentuje ako alternatívu k plastickej chirurgii zahŕňajúcej implantáciu prsných implantátov. Výrobok by mal zväčšiť prsia bez bolesti a bez vedľajších účinkov. Podľa výrobcu je to riešenie problému malých prsníkov. Prípravok má posilniť a upevniť poprsie. Výrobok má stimulovať rast prsníkov, spevňovanie, zlepšuje tvar prsníkov a zlepšuje kvalitu pokožky.

BreastExtra – zloženie

breastextra-účinky

Podľa výrobcu je formulácia 100% prírodná. Obsahuje len prírodné látky. Kompozícia neobsahuje žiadne chemické látky, zvyšky a konzervačné látky. Ako vyplýva z ponuky, použitie výrobku nespôsobuje vedľajšie účinky. Výrobok neobsahuje hormóny a nespôsobuje nahromadenie tukových tkanív. Hlavnými komponentmi produktu sú:

  • Čínska angelica (Angelica sinensis) – obsahuje množstvo fytoestrogénov, ktoré majú stimulovať rast prsníkov, obnoviť rovnováhu ženských hormónov, poskytnúť fytoestrogény telu, pomôcť prietoku živín potrebných na rast prsníkov,
  • Chlpatý vak – je na zväčšiť poprsie aj o niekoľko veľkostí, normalizuje fungovanie ženských reprodukčných orgánov,
  • Slivka – má ovplyvniť fungovanie hormonálneho systému a zväčšiť ho. Je zdrojom flavonoidov a saponínov. Je známe, že stimuluje produkciu mlieka u dojčiacich žien,
  • Šalupová dlaň – má znížiť hladinu mužských hormónov, ktorá zabraňuje rastu prsníkov a ovplyvňuje fungovanie reprodukčného systému. Pracuje ako afrodiziakum,
  • Isoflavonoidy – silné fytoestrogény, majú znížiť riziko rakoviny prsníka,
  • Kolagén – zlepšuje kvalitu a pružnosť pokožky na prsníku, je nevyhnutné spevniť prsia. Kolagen je určený na zlepšenie tvaru prsníka.

Podľa ponuky výrobcu základom pre zloženie prípravku sú fytoestrogény – látky podobné estrogénu, ktoré majú stimulovať telo ženy, aby produkovalo tkanivo prsníka a spôsobilo rast prsníkov.

BreastExtra – aplikácia a účinky

breastextra

Výrobca odporúča používať 2 tablety denne. Liečba sa má začať v druhej polovici menštruačného cyklu (približne 10 dní pred koncom menštruácie). Prípravok sa má používať pravidelne. Ako vyplýva z ponuky, účinok prípravku posilňuje každodennú masáž prsníkov po dobu 5 minút. Ako výrobca ubezpečuje, že pre optimálne a dlhotrvajúce účinky by mali jeh špecifické vlastnosti pôsobiť počas 9 až 11 týždňov. Účinky aplikácie majú byť viditeľné po 10 dňoch bežného používania. Hlavné účinky prípravku garantované výrobcom sú:

  • zväčšenie veľkosti prsníka,
  • spevnenie pokožky,
  • zlepšenie tvaru poprsia.

>>Väčšie a krásne pevné prsia bez chirurgických operáciách!<<

BreastExtra – recenzie

Prípravky na zväčšenie prsníkov sú obľúbené. Pre mnoho žien sú alternatívou k nákladnej a rizikovej plastickej chirurgii. Tu sú niektoré recenzie o BreastExtra:

Evelin, 36: Po tehotenstve mi prsia klesli a stratili pevnosť. Začala som robiť cvičenia na zväčšenie svojho poprsia. Avšak, ukázalo sa, že nie sú zdravé. Moje poprsie vyzeralo horšie a horšie. Na internete som našla BreastExpert pilulky na zväčšenie prsníkov. Rozhodla som sa to skúsiť. Som po liečbe a mám zmiešané pocity. Tvar prsníka sa rozhodne zlepšil, ale nezaznamenala som ich zväčšenie.

Paulína, 50: Moje prsia po menopauze stratili svoj tvar. Moje sebavedomie klesalo a klesalo. Začala som hľadať iné riešenia. Žiadne z nich neprinieslo výsledky. Rozhodla som sa tieto pilulky vyskúšať. Mala som vysoké očakávania. Som len čiastočne spokojná s výsledkami. Moje prsia sa zdajú byť väčšie, ale ich tvar sa nezlepšil. Musím sa pozrieť po niečom inom.

BreastExtra – redakčný názor

Nepochybujeme o tom, že ide o produkt, ktorý vyvoláva extrémne emócie a rôzne postoje. Podľa citovaných stanovísk prípravok nie je 100% účinný produkt na zväčšenie prsníkov. To je pre nás dôležité zistenie, pretože špecificky neplní základné funkcie. Ako redaktori neodporúčame používať tento prípravok.

Používali ste tento produkt? Všimli ste si zväčšenie pŕs? Pozývame vás, aby ste vyjadrili svoje názory v komentároch.

Súvisiaci príspevok

4 myšlienky na “BreastExtra – Účinky, zloženie, cena, názory

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *