1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (185 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...

Ako urobiť penis väčší? Invazívne a neinvazívne metódy

Ako urobiť penis väčší? Invazívne a neinvazívne metódy

Penis je atribút maskulinity. Na jeho vrchole leží žaluď, čo je najkrajšie a najcitlivejšie miesto na tele človeka. Glan je skrytý pod predkožkou, ktorá pri erekcii klesá. Keď dôjde k erekcii, dve teleso cavernosa a jeden corpus spongiosum sa naplní krvou, čo zdvihne penis. Bohužiaľ je to tiež zdroj mnohých problémov. Najbežnejší je samozrejme posadnutosť veľkostí. Priemerná dĺžka penisu, keď je vzpriamená, je približne 15 cm. Takmer 90% mužov sa musí usadiť na penis tak dlhý alebo kratšie. Existuje veľa metód pre zvýšenie dĺžky alebo hrúbky penisu. Jedná sa o invesivní, ktoré sú operácie a neinvazívne, ako cvičenie, gély, krémy, pilulky. Aby sme si plne užívali sexu, musíme sa uistiť, že zvolená metóda je pre nás bezpečná a vhodná. Správna voľba je kľúčom k užívaniu sexu.

Invazívne metódy rozšírenie penisu

Ako urobiť penis väčší? Invazívne a neinvazívne metódyJednou z metód, ktorá bola k dispozícii ako jediný, je chirurgická operácia. Takýto postup zahŕňa rezanie väzov, ktoré prepájajú penis s pubitickou kosť, čo spôsobuje, že penis visí dolu, čo spôsobuje, že vyzerá väčší. Tento druh postupu môže spôsobiť, že penis bude dlhšia asi o 2 cm. Počas niekoľkých najbližších mesiacov sa penis postupne preťahuje pomocou predlžovacích, čo sú špeciálne pomôcky, ktoré majú zvýšiť dĺžku a hrúbku penisu. Cena za takúto operáciu je však dosť vysoká, pretože môže ísť na viac ako tucet tisíc zlotých, nehovoriac o tom, že napriek pokroku v medicíne prichádza stále s mnohými komplikáciami. Sexologové varujú, že hlavným dôsledkom môžu byť nepravidelná erekcie. Ďalším bežným problémom je, že penis často chýba cieľ.

Neinvazívne metódy rozšírenie penisu

Existuje mnoho ďalších neinvazívnych metód, tj. Tých, ktoré nevyžadujú chirurgické postupy. Ide predovšetkým o:
• Mechanické rozšírenie penisu
• Domáce prostriedky pre zväčšenie penisu
• Gély a ďalšie formula pre zväčšenie penisu.

Domáce prostriedky pre rozšírenie penisu

Rôzne kultúry prichádzajú so špeciálnymi cvikmi, ktoré stimulujú rast penisu neinvazívnym spôsobom. Cvičenia sú určené k zmene veľkosti a obvodu hriadeľa, ako aj k posilneniu erekcie alebo zvýšenie kontroly ejakulácie. Tento druh cvičenia môže vykonávať muž sám alebo s pomocou jeho partnera.

  • Prvá metóda je arabská technika, nazývaná posunutie krúžku. Najdôležitejšou časťou pred začatím cvičenia je zahriatie. Namočte malý uterák s teplou vodou a zabaľte ho okolo penisu. Malo by trvať asi 30 minút. Ďalej potrebujeme, aby penis bol čiastočne vzpriamený. Potom pridáme hroty palca a ukazováka dohromady, aby sme vytvorili prstenec. Položíme ho okolo penisu a utiahnite. Prsteň by mal byť posunutý smerom k Glan. Opakujte niekoľkokrát.
  •  Ďalšia domáca metódou je úsek penisu. Penis by mal byť úplne ochabnutý. Chytíme ho pevne palcom a ukazovákom okolo kĺbu. Potom ju pomaly vyťahujeme dopredu. V okamihu, keď začneme bolesť, zastavíme sa a držíme to tak 10 sekúnd. Opakujte aspoň trikrát.
  •  Posledný domáci metódou je zákrok penisu. Robíme to tým, že popraskajú náš penis okolo kĺbov a natáháme to dopredu, kým nebude dostatočne napätý. Keď cítime napätie, robíme tridsať kruhov v smere hodinových ručičiek. Po pauze s dĺžkou asi 30 sekúnd zopakujeme napätia penisu a teraz robíme tridsať kruhov proti smeru hodinových ručičiek. Opakujte aspoň trikrát.

Než začneme cvičiť, je to dobrý nápad sa pripraviť. Je lepšie zapisovať dĺžku penisu, keď je vzpriamená a uvoľnená pred začiatkom cvičenia. Pomôže nám zistiť, či cvičenie funguje. Kupovanie niektorých mazív ako pomoci je tiež veľmi dobrý nápad. Najdôležitejšie je však zapamätať si, ako sa zahriala pred cvičením. Inak by sme nemali očakávať žiadne výsledky. Ale tieto cvičenia dokonca fungujú? Na túto otázku je ťažké odpovedať jednoznačne. Existujú určite lepšie a efektívnejšie metódy rozšírenie penisu.

Mechanické rozšírenie penisu

Existuje veľa metód pre zvýšenie dĺžky alebo hrúbky penisu.

Myšlienka mechanického zväčšenie rôznych častí tela nie je nová. Africké kmene používajú tieto metódy k predĺženiu svojich častí tela po dlhú dobu. Tento typ riešenia však má svoje nevýhody. Ukazuje sa, že po použití tejto metódy má veľa mužov problémy so zdvíhaním. Ktorý taký napnutý penis je úplne zbytočný.
Jednou z úspešných metód, aj keď dočasných, sú vákuové pumpy pre penis. Takéto zariadenia sú úplne bezpečná a môžu pomáhať mužom vztiahnuť. Na trhu je mnoho typov čerpadiel, tj. Sklenené, kovové, plastové, batérie alebo manuálne. Tento typ rozšírenie penisu je však len dočasný a neodporúča sa mu bez erektilných porúch.
Táto metóda je preto tiež neúčinná pre trvalé zväčšenie penisu. Výsledky sú iba krátkodobé a neodporúčajú sa k tomu, aby sa ľudia mohli ľahko dostať vzpriamene.

Gély a krémy pre zväčšenie penisu.

Pokiaľ ide o počet možnosťou rozšírenia penisu, rozhodujúce sú tu farmakologické riešenia. Výber rôznych druhov gélov, krémov alebo piluliek je obrovský. Ale ktorá z nich bude najlepšia? Jedným z faktorov, ktoré ovplyvňujú rozhodnutie, je akcia. Niektoré lieky fungujú lepšie pre zväčšenie penisu, iné sú rozhodne viac o udržanie erekcie alebo zvýšenie ejakulácie. Preto sme sa rozhodli požiadať nášho odborníka, pán. Milan Jánošík. Pán Milan uviedol, že najdôležitejšou vecou, ktorú je pri výbere lieku treba zvážiť, je zabezpečiť, aby jeho použitie nebolo s vedľajšími účinkami. On tiež hovorí, že môžeme nájsť výrobky na trhu so širokým spektrom akcií, ktoré môžu pomôcť všetkým. To je jeho názor, že tú najlepší produkt je Penidex Extra. Jeho pacienti sú veľmi spokojní po liečbe týmto neuveriteľným liekom, ktorý je vďaka svojim prírodným zložkám úplne bezpečný.
Podľa nášho názoru sú gély a receptúry rozhodne najlepším spôsobom, ako vaše penis zväčšiť trvalo a úplne bezpečne. Pokiaľ ide o online recenzie, môžeme si tiež všimnúť, že to sú gély, pilulky a masti, ktoré sú najvyberanejšími riešením pre prirodzené zväčšenie penisu. Dave spokojných mužov iba potvrdzuje, že je v súčasnosti najlepším spôsobom dostupným na trhu. Aby sme vám pomohli vybrať správne riešenie, odporúčame nižšie uvedené odporúčané produkty.

penidex-extraHammer-of Thor

Súvisiaci príspevok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *